1. 1.
    sinirlenince hissedilen
    1 -1 ... dodo007 ii
  2. 2.
    sinirlenince hissedilen

hiç öyle öfke nöbetleri vs gelmiyor. böyle daha çok karşıdakini çok daha fazla kızdırma isteği. ilk daşı o atsın kalan daşları o sinir ile ben atarım nasıl olsa hesabı.
    8 -2 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    sinirlenince hissedilen
    1 -1 ... fikri firar
  4. 4.
    sinirlenince hissedilen
    2 ... japonsun akilli adamsin bikere
  5. 5.
    Anksiyete.
    2 ... eskibaharsarkisi
  6. 6.
    bende şiddetli bir mide bulantısı oluyor. hani miden bulanınca karnını ortasında bi yer hızlı hızlı yukarı aşağıya iner çıkar, damar gibi atar ya. öyle bir şey. sonra sindirdikten sonra etrafa ve kendime zarar verme isteği oluşuyor. içimde şiddetli bir öfke ve enerji oluşuyor. bunu boşaltmak için ya spor yapıyorum ya da içki içiyorum. ufak çaplı sinirlerimde ise yaşanan olayı, muhatap olduğum kişiyi takmamaya, kestiğim tırnak kadar sevmemeye başlıyorum. geçiyo
    2 -2 ... t i b b
  7. 7.
    ağlama isteğidir.

ya da midemi ağzımdan çıkarmak isterim. duygu değişimlerim aaaanında midemi bulandırır.

sinirlendiğim kişinin suratına da bakamam. baktıkça ağzına ağzına vurasım gelir.
    10 -1 ... lavandula
  8. 8.
    inanılmaz şekilde otokontrolümü kaybediyorum, herkese herşeye zarar veriyorum, gözüm hiçbir şey görmüyor, canımı acıtsam bile hissetmiyorum o an.
    6 ... omahurbeste
  9. 9.
    öfke. mantıklı demi?
    ... lan senin de nickinin de amk
  10. 10.
    Boğaz boyun ve karın bölgesinde oluşan şiddetli kaşıntılar enteresan değil mi hayır değil ..
    ... enerjifakiri