bugün

Bir benmiyim, hüngür hüngür ağlasam rahatlayacam, içimi boşaltacam fekat gülüyorum engel olamıyorum bu duruma.
Potansiyel psikopattır. Annem de sinirlenince gülerdi. Şaka yaptığını sanırdım ama az dayak yemedim.
Şey bu ben galiba ya

Kahkaha atarım hatta.
Shining filmini akıllara getirir. Oo korkuyorum o adamdan.
Balık burcudur.
pisipisipisipisikopat.
Benimdir. Düşündüm de hakkaten benim bu.
ben gülüyorum nedensiz yani sinirli olmadığımda da gülüyorum işte hu çok mantıksız.
Yalnız değilmişim. Benim gibilerinin de olduğunu görmek kendimi iyi hissetmeme neden oldu.
primat belgesellerinde dikkatli incelerseniz bu refleksi çok görürsünüz. insanın bu refleksi gülüyormuş gibi örtmeye çalışması da ince bir detaydır. güler misin, ağlar mısın...
Yaa şu an sinirden gülüyorooğm bak demesiyle meşhurdur.
Sinir bozan insan tipidir benim için.
kemal Sunal gibi biridir
(bkz: gülen adam).
ay ben gülerim.
çok aşırı sinirlenince ne diyeceğimi şaşırıyorum.o zaman gülüyorum sinirden. tabi gülünce karşıdaki hiç ciddiye almıyor. bu sefer daha çok sinirleniyorum.
Ben gülmem ama sinirden titrerim. O titreme geçtiğinde karşımda ki kişinin tipi çoktan kaymıştır zaten.
Bu benim,basıyorum kahkahayı.
bir türlü önüne gecemedigim eylem. bir sonraki aşaması ise gözünün kararmasi ve artik hicbir seyi görmemesi.
Olayın ciddiyet boyutuyla beraber büyüyen gülmedir. En kötü en uçsuz noktalarda attığım kahkahalardan çok dayak yemiştim lisede.

Veya insanlara karşı tavır da takınamıyorum. Gelsin, gözümün içine baksın, tüm sinirim geçiyor ve istemsizce gülmeye başlıyorum.
benim de dahil olduğum zannımca çok duygusal insanlar topluluğu. bi olay olduğunda etrafa saldıracak haldeyken başlıyorum gülmeye,bön bön bakıyorlar falan böyle. ağlasam mı gülsem mi..
Her zaman olmaz. Arada bir olur. Asiri sinirlendigim zaman kahkaha atarim. Ama deli kahkasi. Birakin karsimdakileri benim bile kanimi donduran cinsten.

Bir cesit kriz sanirim. Latince adi da vardi ama hatirlayamadim simdi.
Bunlar genelde sevimli insanlar. Sinirlenince bağırıp çağıran, vurup kıran ve ağzından ne çıktığını bilmeyen insandan çok daha makul insandır.
dünyada sınırlı sayıda olan ve değerli kişilerdir.
Gerçekten sinirlenmiş insan. Sinirler fazla bozulunca alışılmadık tepkiler verilir çünkü.
Söyleyeceği her şeyde karşısındakinin kalbini kırma ihtimali olduğunu bilen insandır. Benim o.
güncel Önemli Başlıklar