bugün

balatayı sıyırmış şekilde yapılmış olan bilinçsiz hareketler butonu. örneğin kumandayı duvara fırlatmak, sigarayı ters içmek, kendi kendine konuşmak.
-deli gibi gülmek.
-abuk sabuk espriler yapıp çevredeki insanlara geçici rahatsızlık vermek.
-klavyeyi masaya vurmak
-kafayı duvara vurmak
-en ufak eleştiriye ters cevap vermek.
-küfür etmek.
-avuçlarını sıkmak.
-söylene söylene birşeyler yemek.
-kendini mekandan dışarı atmak.

ayrıca

-tamamen sessiz kalmak
"konuşmak"

sinirliyken yapılan en büyük yanlış.
ağlamak, duvar yumruklamak, telefonu fırlatmak... uzar gider.
kendisine gelen ilk eleştirinin sahibini sağ kroşeyle tanıştırmak.
(bkz: tırnak yemek)
dünya ne alıp veremediğin var benimle triplerine girmek, ergenlik karmaşalarını uygulamalı olarak yad etmek..
sevişmek .
küfretmek .
ananı sikim orospuuuuuuuu çocuğ u. bugün benim hakkımı yedin sırtımdan pirim yapmaya çalştın amcık hoşafı şevkim mevkim kalmadı ananı siktiğim kızı . üstüne para versen sikilmez orospu şerefsiz aq ya ne şerefsiz insanlar . en bi güvendiğim arkımı de elimden aldı am salak gitti onu savunuyo . allah belanızı versin şerefsizler . kul hakkı lan kul . bak imanlı olasım geldi . beni öldürdünüz bitirdiniz üstüne para versen siklenmiycek über beyinsiz insan sürüsü . hayvan suretindeki danalar . göt kafalılar penis beyinliler lan kimlerle muhattap oluyoz lan lan sen kimsin benle aşık atıyosun piiiiiiiiiç ananı sikeyim ananı da sikmem anan da senin gibi bok gibi boook boook.
aq
yaaa
bugün çok fena şeler oldu sözlük sikim dünyanın adaletini orospu ya.
Ağlamak.
kapının arkasında rulo yapılmış halıya tekme tokat dalmak.
kapıyı çarpıp çıkıp gitmek. uzun bir süre boyunca yürümek. en sonunda da eve dönüp uyumak.
S4 mini telefonu kırmak sinir geçtikten sonra bunun garanti kapsamında olmadığını öğrenmek.
sorulan sorulara kırıcı bir şekilde cevap vermek.
sigara içmek.
bağırmak, küfretmek.

çaylaklığa düştüğümde yaptığım şey.
ağlamak.
özürlü gibi hareketler yapmak.
Yemek ama hayvan gibi yemek tabiri caizse he onu bile yapamiyorsam sinirden acik havada ruzgara karsi yurumek kulaginda "Yalan ne diyorsam ne duyduysan hep yalan" sozleri esliginde. Yalan dunya batsin be sinire en iyi gelen sey insanlardan ve egolarindan uzak durmak bunu bilir bunu soylerim. Keske kendimden de uzaklasabilsem kendim de egolarimdan siyrilabilsem keske.
telefonu fırlatmaya yeltenip tekrar cebe katmak.
En saçması sinirden gülmektir. Sinirden gülüyorum kadar saçma ve komik bir duygu biçimi olabilir mi hiç? Gülmüşsün işte. Güldüysen sinir kalmamış demektir! Ama yok, hala sinirli olduğunun altını çizmek ve sinirliyken güldüğü gerçeğini yadsımak adına sinirden güldüm deniyor. Güldüysen sinir kalmamıştır. Ha, olsa olsa sinirliyken güldüğün için azıcık kendine gücenmişsindir. Bunun da hırsını karşı taraftan çıkarmaya çalışmak olmaz. Gülmüşsün sonuçta. Gücenmişlik duygusu da geçer. Hele kendine karşıysa.
Gülmek de kolay iş değil hani. Ne bileyim, dudaklarını iki yana doğru esnetmek, yanaklarını makul derecede germek, gözleri asgari şekilde kısmak, göğüs kafesinden yukarı doğru ritmik hareketler sergilemek falan. Zor. Gülmek meşakkatli.
Bir de sinirden gülmeyi düşün? Bunca netamelin üzerine bir de kılıf. Gerek yok. Gül işte, bırak kendini.
sinir olmam genelde . ama cok aşırı bir durum olursa bosveririm . o sıkıntı gecene kadar tiye alirim
3 kez * çekmek.
bir arkadaşım sinir anında kocasını köpeğe dönüştürmüştü.
Önüme gelen her şeye vururum.
Küfür ederim.
Tekme atarım.
illa bir şeyler kırmak zorundayım.
argo kelimeler ve küfür söylemek.
birşeyler kırmak. Masanın örtüsünü çekip, üzerindeki herşeyi yere atıp kırmak.