1. .
  sinifta erkeklerin hepsi adi iste diye bagiran, bu serzenişinden anlaşıldığı üzere erkeklerin çok çektirdiği kızdır. peki neden bağırır? amaç nedir yani? göze kestirilen, yürekli delikanlının artık ben varım, sana kimse zarar veremez demesi mi beklenmektedir.

  ya da bu kadar erkeklerden bıkıldıysa, bu kadar güvenilmiyorsa onlara gözleri neden hala fıldır fıldır erkek ayartmaya çalışır bu kızımızın, neden bir köşeye çekilip sakince oturmayı denemez, anlayamaz şahsım.

  her ne kadar amacı anlaşılmasa da, sınıfa renk katması, akıllı, uslu kızların değerini arttırması hasebiyle önemli bir işe imza atan kızdır.
  2 -1 ... konserve
 2. .
  aklı yetmeyen kız dır.ihtiyacı olduğu zamanlar bu sözlerine çok pişman olacaktır.
  ... aydede
 3. .
  üstüne gidilmemesi gereken kızdır. yediği kazığın etkisiyle saçmalıyordur ciddiyetten uzak. öyle genelleme başka türlü yapılmaz.
  1 ... bambu
 4. .
  sınıfta "anlaşılan bu biri gene takıp kaçmış" dedikodularına malzeme olan kızdır.
  ... esprimakinasi
 5. .
  mevzu bahis kız ilkokulda ise çok da problem olmayacak hadisedir. sınıfın hınzır oğlanları eteğini açıp kaçmışlardır, hıncını sınıftan çıkartıyordur.

  ama lise hele bir de üniversite çağında ise; hayat sağlam bi girişmiştir hanım kızımıza ki bu kadar büyütmüş mevzuyu, sınıfa kadar getirmiş. yazık lan...
  2 ... uns abare uns duns des
 6. .
  adi dassler'le aynı sınıfta okudu bu..evet..
  1 -1 ... merdo
 7. .
  öteki gün büyük bir olasılıkla başka bir erkek ile çıkıcak olan kızdır.*
  ... uyku cuvali
 8. .
  bu genelleme mantığı ile canı çok yanacak olan kızdır, dün ve yarın 'bütün erkekler şahanedir' demesi yüksek ihtimaldir.
  ... antilopyawrusu