bugün

yanındaki kişinin devamlı film hakkında yorum yaparak berbat etmesini istemeyen kişidir. kafa rahat film iyice anlaşılır.
pazar iznine çıkmış asker adamdır.
salaktır. çünkü sinemada yiyişen çiftleri gördükçe iyice sinir olacaktır.
Her akşam smokinler içerisinde galadan galaya koşturup o sevgilisi kolunda bu sevgilisi kıçında gezen (!) tiplerin eleştirdiği adam.

Adam sinemaya gitmiş hiç olmazsa bir aktivitede bulunmuş, sense klavye olmasa sabah akşam çektiğin otuz birden kalem tutup da yazmaya mecalin olmayacaktı.
Yalnızlık kavramını abartmayandır bazen, tek başına yapılacak eylemlerden olduğunu bilir; mutlu olur. Kendine özgüveni gelir gibi gibi..
Birçok kişinin özendiği adamdır.
ben bir kere yaptim bu salakligi. herkes bana bakiyordu. dun de kiz arkada$imla gittim. yine tek oturan yalniz ve gururlu adam gulerek izliyordu. ve ben ona bakiyordum ezik pic diye.
can sıkıntısından dolayı yapmıştır. ya da asosyal bir kişiliği vardır.
Kafa Dinlemeyi iyi bilen adamdır.
kimsesi olmayan adamdır.
Herkesin yapamadığını yapan adamdır.
adam gibi adamdır. şaka lan şaka nerden bileyim adamlığını.
asosyal, herkesle samimiyet kurmayan kiş... bi dakka lan o benim.
yalnızlığın en somut hallerinden birini yaşayan adamdır.
gelsin beraber gidelim adamıdır.
(bkz: anaç yazar)
yazıktır yafu uykusu gelince yaslayacak bir omuzu yoktur, iyide sinemaya niye gider ozaman beter olsundur .
sinemada yiyişen çiftler sorunsalına nispeten ön sıralara oturarak çözüm bulabilecek adamdır. ve evet yalnız adamdır.
Genelde yaptığım eylemdir hem yalnızlık hem de arkadaş çevresinin filmde çok bıdı bıdı yapmasından dolayı tercih ettiğim durum.
tek başıma buca-beşiktaş maçına gitmiş adamım ben siz neyden bahsediyosunuz.
aldığı kocaman bir kova patlamış mısırı ellerini kullanmadan dillerini değdirmek suretiyle rahatça yiyebilecek adamdır.
Sinemaya yalnız gitmekte olan adamdır.
benim. defalarca gittim ve mutlu ayrıldım. istediğim yere de rahatça oturdum, görevliyi iplemedim, kibar davranmak zorunda olmadığım gerçeğini gördüm. sosyolojik bir çözümleme yapabildim bu ruh halimle ilgili. sokaklarda dolaştım, kahvelerde oturdum, çocuklarla konuştum. bu gün de ölmedim anne..
yalnızdıııııır. çok yakışıklıysa cooldur da. ama çok yakışıklıysa. kızsa zaten net yalnızdır.
ortalardan bir koltuk seçen izleyicidir. arkalardan seçerse sevgililerin sarmaşmaları,oynaşmaları vs gibi şeyler rahatsız edebilir. ondan ziyade yalnız olduğunu daha fazla hissettirebilir.
erkek erkeğe olmayan tek sosyal aktivitesidir.