bugün

Geçen gün levent sapphire cimemapink'te top gun: maverick filmini tek başıma izledim. Tek başıma derken koca salonda bi tek ben vardım aq o derece tek. Patlamış mısırımı ağzımı şapırdata şapırdata yedim oh mis.
Yani ben. Yıllardır hep tek başıma giderim ben film izlemeye gidiyorum yanımda birinin olmasına gerek yok. Film arasında kulağıma fısır fısır bir şeyley söylenince birileri konuşunca ya da bana bir şey söylendiğinde sinirleniyorum. Bir aktivite yapmak için yanımda birinin olmasına gerek duymayan kendimle tek başıma mutlu olabilen bir tipim.
güldüren tiptir. insan bir sevgili yapar da onunla gider yazık.
Bence rahat oluyor hele ki yanında gelen filmi beğenmedim şöyle böyle diye film sonunda bana pişmanlık vermesin diye yalnız gitmeyi seviyorum.
Benimdir. Mecburum çünkü sevgilim yok.
Film izlemeye gittiğinin farkında olan tiptir. Pikniğe yada kafeye gitmiyorsunuz sonuçta.
Cipsimi alır filmi izlerim kimse dibimde konuşup durmaz ohhhh.
Sinemaya sevişmek için gitmeyen, film izlemek için giden ve yalnız film izlemeyi tercih etmiş tip.
En mantıklısı bence kiZ arkadaşımla gitmiştim bı kaç kez bişey anlamadım filmden tek gidin gidiyosanız yani salgından sağ çıkarsanız..
yapmayın böyle şeyler. üzüntümden yanımdaki kızı öpemiyorum.
sinemaya gidecek bir sevgilisi bile olmayan ezik insandır. evet.