1. 1.
    sinemaya gidecek bir sevgilisi bile olmayan ezik insandır. evet.
    -7 ... kahraman zorbey
  2. 2.
    O tiplerden biri benim. Ev ahalisi olarak sinemada salonlara dağılıyoruz. O kadar para verip illa göt göte olacağız diye sevmediğim bir filmi izlemem.
    6 -1 ... mrltln
  3. 3.
    yapmayın böyle şeyler. üzüntümden yanımdaki kızı öpemiyorum.
    -2 ... bel gamzeli erkek
  4. 4.
    En mantıklısı bence kiZ arkadaşımla gitmiştim bı kaç kez bişey anlamadım filmden tek gidin gidiyosanız yani salgından sağ çıkarsanız..
    ... prates
  5. 5.
    Ben oluyorum bu. Zevkime göre insan yok malesef.
    1 ... perrypotter
  6. 6.
    Sinemaya sevişmek için gitmeyen, film izlemek için giden ve yalnız film izlemeyi tercih etmiş tip.
    4 -2 ... nemore
  7. 7.
    Cipsimi alır filmi izlerim kimse dibimde konuşup durmaz ohhhh.
    ... nbr mallar
  8. 8.
    çoğu zaman tek giderim. uzun zamandır beklediğim bir film ise şayet sinemaya düştüğü ilk seansa giderim. arkadaşlarıma söz vermiş olsam bile dayanamam, babamı tanımam tek gider izlerim. ayak uydurabilen uydurur, hiçbir zaman yaptığım bir şeyde kötü bir yalnızlık hissetmedim.
    5 ... vakur bir serenat
  9. 9.
    Film izlemeye gittiğinin farkında olan tiptir. Pikniğe yada kafeye gitmiyorsunuz sonuçta.
    1 ... ismini vermek istemeyen birisi
  10. 10.
    Genelde tek olmam ama bazen özellikle filmlere hönkürerek ağlamak için tek gitmek istediğim oluyor. Yine yalnız bırakmıyorlar.*
    Belki filmden daha fazla tat alacak insandır biri olunca sürekli dürtükleyip espri yapıyor ya da soru soruyor. Benim en sevdiğim film arkadaşım abim.*
    6 ... muhalifbiri