bugün

Kazık yemek istemeyen insanın yapacağı şeydir.

Ama peynirli doritos getiren gördüm. o kadarını da yapmayın ya kokuyor.
izmir agorada xray cihazı varmış bilmiyorduk. içeceği sokamayacagimizi anlayınca içeceği açarak girmiştik. Yer mi anadolu çocuğu.
Gizli mi o ya?

Hep yaptiğimdir.
Sinemaların, Gerizekalılığın sınırlarını zorlayan seviyedeki fiyat politikasından ötürü karşılaşılan durumdur.
Yılmaz diye bir arkadaşım var, onunla ne zaman sinemaya gitsek 5 6 tane 200 ml çikolatalı süt içiyor bazen bir iki tanesi çilekli oluyor.
Bence kapitalist sistemden muzdaripseniz yapmanız gereken ekşınlı maceradır. BiM’den veya a-101den alınan ucuz yemişler çantaya yerleştirilir veya okulda tarama yapılıyormuşcasına kıyafetlerin içine saklanır. Sinema başlar. Etraf karanlık olduğu zaman yemişler çıkartılır. Ses çıkarmamaya özen gösterilerek yemişler mideye indirilir.
fakirlik değil, 2 TL'lik kolaya 8 TL vermeme isteği sonucunda oluşan eylemdir. desteklerim.
Ben en son sigara böreği getirecektim ciddi ciddi. arkadaşım manyak mısın oğlum adamı ipe götürürler kokudan demeseydi götürecektim.
Patlamış mısır 1.5 lira, içecek maksimum 3 lira toplam 4,5.

Sinemada bu ikili ekonomik menü adı altında minimum 15 lira. Oğlum enayi miyim ben o fiyata bilet alıyorum ya işte. Fakirlikle alakası yok kardeşim ben göz göre göre kandırılmayı yediremiyorum mümkün oldukça gizli gizli sokarım valla hiçte yakalanmadım henüz.
Fakirlikle hiçbir alakası olmayan durumdur lakin boş yere para vermemeyi düşünen akıllı insanın yaptığı bir davranıştır.
Ben de diyordum bu leş koku ve şapur şupur sesler nereden gelebilir?

Sanatsal aktivite + yüksek fiyatlı yan gider = yan gidersiz ve sanata saygılı sinema keyfi olması gerekirken;

Sanatsal aktivite + yüksek fiyatlı yan gider = bulunan en ucuz yan gider ve sanatın içine edilmesi. Ek olarak

Yüksek fiyatlı yan gider - en ucuz yan gider = cepte kalan paracık şeklinde donanım haber ölücülüğü.

Fakir olmak değil de, fakirlikle birleşen uyanıklık ve görgüsüzlük sinema zevkimi mahvediyor. allah kahretmesin olmaz böyle saçma şey yoksa bir rüya mı.