bugün

sinemayı karanlık bulup, erkeğin arkada yada köşede bir yerde yer alıp ortamı hazırladığı ve çizgi fillm dahil her türlü filmin izlenecegi, genellikle sabah-oğle seanslarında az kişinin girdiği seansların tercih edildiği bir aktivitedir.
sinemaya sevgiliyle gidildiği takdirde sevgililerin ilk yapmayı planladığı durumdur...güzeldir,hoşdur....
Keloğlan Karaprens'e Karşı'ya gidilmişse, film izleme dışındaki az amaçtan biridir. Yine muhtemelen en yakın loş ve tenha ortamın o sinema ve o film olmasından dolayı gidilmiştir zaten.

(bkz: ben değil bi arkadaş)

eksiyle gelen ekleme: bu giriyi eksilemenin sebebi ne olabilir diye çok düşündüm sözlük, evet.
güzeldir sinamada öpüşmek birde koltuklar tek tek değilde 2'li koltuk gibiyse evi aratmaz şahane olur ...
en arka koltukta oturulur,filmden hiçbirşey anlaşılmaz sadece öperler...
uygun noktayı, filmi veya seansı bulamadığınız taktirde felaketle sonuçlanabilecek durumdur.
inci sözlük yazarlarının başlığının benzeridir.

(bkz: klasik inci sözlük yazarı başlığı)
sevgilisi olmayan ve sinemaya tek başına giden zavallı bir kızcağızın film boyunca küfür etmesine sebebiyet verir; bu kadar kötü sözün sonucu kesin ayrılık zaten. oh canıma değsin.
müjde ar'in baslattigi akimdir. hangi filmidir hatirlanmaz ama, kendisi sinemada gayet durumu öpüşmekten cok daha ilerilere tasimistir. zannedersem turk halkida durumu ve ortami vacip gorup kendileri de yapmaya basladi.
ulan sinemayı da kerhaneye çevirdiler helal olsun valla.
(bkz: ben bi arkadaşı öpüp çıkıcaktım)
(bkz: arka koltuklarda yiyişen çiftler)
Liselilerin,manita yaptıktan sonraki ilk fantezisidir.
ışıkta öpüşmeye utanan insanın yapacağı iştir. karanlıkta kendini daha güvende hissediyordur. film izleyen insanları da düşünmez bu eylemi gerçekleştiren genç arkadaşlar.
anlamsızdır. yakalanınca rezil olmayı göze almaktır.

bunun oteli var, tek günlük kiralık evleri var.

15 liradan 2 sinema bileti, 30lira eder. 10lira da harcadın, etti 40 lira. git tek günlük ev kirala 60liraya dayalı döşeli. mis gibi döşe hatuna, seviş. seviştikten sonra duşta, salonda, çamaşır makinasında her türlü fantazini yap.

mallık yapmaya gerek yok.