bugün

karanlığı ve de sakinliği görünce dayanamayıp partnerine yanaşan kızlardır. sınırlı bir şekilde hadise halledilir. arabada veren kızlar kadar bereketli olmaz.
(bkz: lezbiyen kizlar)
(bkz: olsa da yesek)
ne varsa kızlarda var, bizler meleğiz anlamı çıkarılabilen tanım.kardeşim o kızı kimsenin gitmediği filme niye götürüyosun? niyetin ne?kızın ne kabahati var?
muhtemelen yurtta kalan kızlardır. erkek arkadaşı da keza. bu nedenle tek ortak yiyişebilme ve görünmeme mekanı sinemadır. yadırgayan da olabilir yadırgamayan da. duruma bağlı.
bir sonraki aşama için (bkz: sinemada sevişen çiftler)
-bütün kızılar toplandık
--eee ?
-sinemada yiyiştik...
--beter olun emi !
türk erkeğinin hayali olan kızdır. ama eminim toplumumuzda ondan daha ağırlıklı olarak her şartta saldıran erkek -yer farketmez- modeli mevcuttur.
edit: gelecek eksi oyların oranına göre sözlükteki ağırlıklarını da saptayacağım. *
(bkz: sinemada yiyişen ibneler) * *
usher' ın zırt pırt rahatsız ettiği kızlar
yiyişmek için sinemaya giden kızlar olarak da tanımlanabilirler.
sinema, okul, tuvalet ... onlar için önemli değildir. toplumda bunlar çok yadırganmaz. onlar için yer mekan zaman önemli değildir. her halukarda işlerini yaparlar. toplumda çok yadırganmadıklarından * ve hayasız edepsiz yüzsüz olduklarından onlara bulaşmadan uzaklaşmak en iyisidir. * *
sinemada yiyişen kızlardır. çiftlerde olabilirler. acımak mı lazımdır kendilerine bilemiyorum. ama bi' açıdan adam ev bulamıyor olabilir efendim ne yapsındır. tamam arkaya geçmiş işini sessizce görene saygım sonsuz ama hem ortaya oturup hem de gülüşürsen afedersin ama filiminde içine sıçarsın. ee ne diye verdin o 14 milyonu?* git bi' hotele di mi ama? böyle düşününce işin başka bi' yönü çıkıyor tabii ortaya. bunlar parasızlıktan evsizlikten yapmıyor bu işi o zaman. ya ne için? halk içinde yiyişmek daha bi' heyecanlı geliyor, daha bi' andrenalin salgılıyor olsa gerek vücut. ama biz ne yapıyoruz. saygımızı ve delikanlılığımızı koruyup arkamızı dönüyoruz. *
diğer seyircilerin konsantrasyonunu altüst eden kızlardır.
Yiyişecekleri adamı Yer göstericiye kuytu bir yer göstermesi için bahşiş vermeye zorlarlar.
Filmi beğenmemişlerdir ve bilete verdikleri para yanmasın diye sinema ortamı fantezisi yapıyorlardır.
yıllar önce sevgilimle sinemaya gittik. tabii o zaman 14-15 yaşlarındayız. kız dar bi tayt giymiş tabii. hiç de giymezdi yeni yeni anladım niye giydiğini. gittik rastgele bi filme girdik. ben filme bakıyorum saf saf, kız da gözümün içine bakıyor. ilk 15-20 dk böyle baktı bön bön, sonra o da filmi izledi.
Bakiredirler.

hepiniz, ilk'im kadin'im diye bastaci edip, nikahiniza alcaniz, cok kasmayin namus duskunu beyler.