bugün

(bkz: paronaya)
sinema filminin sadece sesiyle idare edilebilecek talihsizlik.
Eğer arkadaki koltuğa da Shaq oturursa vay sana vaylar sana, olur.
film yerine yao ming ensesi izleme seansıdır.
(bkz: sinemada ondeki koltuga yao guai oturmasi)
(bkz: sinemada ondeki koltuga deathclaw oturmasi)
*
zenginlik göstergesidir. zira yao ming nba'de oynayan ve muhtemelen paraya yao diyen sportmen bir kardeşimizdir! hal böyle olunca onun da film izlediği sinema öyle sıradan bir yer olmaz hani. misal ben onun yerinde olsam filmleri gider holivutta çekilirken izler ondan sonra da millete sonunu anlatırdım. * şimdi fazla dağıtmadan bir toparlarsak yani önde ki koltuğa yao oturuyorsa sen yanlış loca da film izliyorsun demektir kendi locana geç. hayır yao ming ile arkadaşsanız ve beraber film izlemeye geldiyseniz niye arkasına oturdun adamın yanına otur veya söyle yanda ki koltuğa geçsin o kadar samimiyetin yoksa elin çinlisi ile niye film izlemeye geldin.
film boyunca sinema yerine yoa ming'in izleneceğini gösterir.
öyle durumlarda keşke jason kidd falan otursaydı diye geçiri önce içinden insan ama ardından enlemesine de daha geniş olan bir abimizi hatırlarız ki shaq'tır o. o otursa daha beterdir ki beterin beteridir. yine de şükredilir ve yao'nun arkasıdaki ilk sıradan itibaren arkaya kadar bütün sıraların ayakta film izlemesi sebebidir.
-televizyonda daha bi kısa görünüyodu şansımıza bahtımıza ediyim şakir.
+aynen abi bundan sonra ne sinema ne basketbol.
-katılıyorum şakir daha da gelmem sinemaya.
yao'nun değil ama tamer oyguç'un ( efes pilsen'in unutulmaz kaptanı boyu da 210 lu bişey) arkasındaki koltuğa denk geldim.
- beyefendi biraz daha az dik oturabilir misiniz?
adam arkasını döner.
- ben biraz uzunum en eğri halim bu
- aaa tamer bey. galiba bu kadar görebildiğime şükretmeliyim.
- nasıl bi formül bulsak ta sen rahat izleyebilsen
- yer değiştirelim
- o zaman senin arkandaki göremez
- suç sende değil sana tam ortadan bilet satan orospuda
- bak benim yan taraf boş gel burada izle
- ben ne gelicem sen gel tamer ( burası tam anlamıyla yalan. paşa paşa tamer oyguç'un yanına geçilir )

sonuç= suç adamda değildir. ona sinemanın tam ortasından bilet satan orospudadır.
güncel Önemli Başlıklar