1. ?.
  hemde turkiye'de bir sinemada basiniza geliyorsa,bahtsiz bedevilik konusunda bir ilahsiniz,yasayan bir efsanesiniz demektir.
  11 -2 ... a fine day to exit
 2. ?.
  cenabetlik alametidir.acil olarak duş!
  4 -2 ... aby
 3. ?.
  arkada oturanın imza istemesi sonucunu doğuracak hadise...
  4 -1 ... ferrole
 4. ?.
  bir yada 2 yan koltuga gecerek çözüm bulabileceginiz bir olaydır..ayrıca yao'yuda görmüş olursunuz..imzada alabilirsiniz..
  1 -1 ... clasura
 5. 1.
  Yao ya eğsene lan kafanı veya genç azcık eğil de biz de seyredelim gibi laflar söylenebilir..fakat tehlikelidir.. çünkü yao türkçe öğrenmiş ve filmi altyazılar sayesinde takip ediyor olabilir.. ayrıca yaonun bu sorunu çok yaşamasından dolayı sinir krizine girip sizi iki parçaya ayırabilir
  1 -1 ... mustafa
 6. 2.
  boyumun 1.98 olması itibariyle şahsımın bile sinemada şekilden şekile girdiğini düşünürsek.yao ming'in neler yaşadığı tahmin bile edilemez.ancak en öne oturması durumunda önünde başka koltuk olmayışı sebebiyle bacaklarını perdeye doğru uzatıp yatay pozisyonda izlemesi durumunda problem yaşatmayacak durumdur.
  4 -1 ... erdem andac
 7. 3.
  eğer izlenen star wars filmiyse, kişide ışın kılıcıyla yao'nun boynunu kesmek isteği doğuracak durumdur.
  3 -1 ... asiti kaçmış kola
 8. 4.
  biletin yanmasına sebebiyettir.
  2 -1 ... kekistanlihobbit
 9. 5.
  insanın şöle yaonun kafaya doğru blok yapasını getirecek bi durumdur.yada acilen shaq ı arayıp şöle ikisini bi ribaunt mücadelesine sokup onlar orda takılırken film seyredilebilinir.
  1 -1 ... pellet
 10. 6.
  gökten dam yağsa bize y*rak düşer, o da seker dötümüze girer dedirtecek türden olay-entry.
  4 -1 ... arcadian