bugün

ilk filminiz nedir. benimki malesef saçma türk komedilerinden olan "avanak kuzenler"dir
not başlık ekşiden alıntıdır.
ingiliz Hasta.
6. His..
Cmylmz fundamentals sinemada izlediğim ilk filmdir.
Narnia :').
(bkz: kayıp balık nemo)
Titanik.
Yer Muğla yatağan termik santrali sitesi sineması.

Sene çoook çok eskiler.

bir yeşilçam Türk filmi.
Halam capitol'de Aslan kral'a götürmüştü bizi.

Şimdi baktım da 95'te vizyona girmiş.

Hazır Bayram yaklaşırken yine torunu gelmeyen kent reklamı dedesine dönüştüm.
Bu soruyu da hiç anlamam heee. Amacı nedir bu sorunun? Biri beni aydınlatabilir mi? Çok tuhaf yaa.
Sınıf arkadaşımla propaganda filmine gitmiştik. Filmi beğenmemiştim hala da sevmem...
Harry Potter çok iyidi. Çocuk olmak güzel şey.
Başlık resmen yaş turnusolü.
Beyaz melek filmine gitmiştik 10 yaşındaydım, ilk defa sinemaya gittiğim için çok heyecanlı ve mutluydum ama bu ilk filmin beyaz melek olması işleri karıştırmıştı. (bkz: beyaz melek)
Deep Impact, Derin Darbe.
ferdi tayfur çeşme.
ferdi tayfur çeşme.
görsel

2000 yapımı Dinozor filmiydi. belki de dinozorları bu kadar sevmemin nedeni bu filmdir.
Aslan kral.
Street fighter... Van dam Reis'in havada döner tekme atışı efsane olduğu zamanlar... Saçma bir güzelliği vardı filmin. Avşar sinemasında izlemiştim. Sonra incirli sinemasında bebek firarda'yı izledim ailece. Gülmekten ölmüştük. Hey gidi doksanlar, hey!
sinemayla tanışmam lise 3 dönemimde oldu. e yatılı okumamızdan dolayı bir grup ağır ergen takılırdık. ilk filmimizde sonuç şaşırtıcı olmadı tabiki.
(bkz: the girl next door)
edit: o gün bu gün elisha cuthbert’a aşığım.
milattan önce onbin.
organize işlerdi sanırım.
Roger rabbit.
mahallede bir yavşak pardon arkadaş vardı hadi sinemaya gidelim dedi. 3 ü 1 arada film neymişla dedim amanakim iyi bjr sövmüştüm.
güncel Önemli Başlıklar