1. 1.
  eğer salon görevlileri bu konuda yeterince anlayışlı değillerse çiftin rezil kepaze olmasıyla neticelenebilecek durumdur.

  malumunuzdur ki türkiye'de insanlar evlenene kadar ailesiyle beraber yaşarlar. akrabalar makrabalar derken bir sevgilin olduğunda değil bir ev ortamında başbaşa kalmak kendi semtinizde bile dolaşamazsınız rahat rahat.

  yani bu ülkede başbaşa kalıp öpüşüp koklaşmak istiyorsan eğer gidebileceğin tek adres sinemadır. heleki o sinemada sizden başkası yoksa film izlemek parti tadında geçer. ne bileyim öpüşürsün, dokunursun, hissedebildiğin kadar hissedersin sevdiceğini o rahatsız ortamların en rahat yerinde.

  ama salon görevlileri bu tarz durumu yadırgayan ''yav benim bulunduğum ortamda olamaz bu ahlaksızlıklar''diyen birisiyse vay halinize. zira 20. dakikada filmi kesip ''siz film izlemeye gelmemişsiniz bellki''diyip çifti bir nevi yaka paça dışarı atıp, arkadaşlarına da yaptığınızı yüzünüze vururcasına ''içerde 20 dakikadır sevişiyorlar yav'' diyebilir.

  başa geldiği düşünülünce dahi irkilmeye ve utanmaya gark eden bu olay için salon görevlilerine bol bahşiş vermek öneriler arasındadır.
  3 ... biraktigim iz
 2. 2.
  (bkz: yakında sinemalarda)
  1 ... saipsiz