bugün

sabırsız olduğunuz filmler için daha erken izleyebileceğiniz için tabi ki sinemada, diğerleri için led televizyonumda bluray şeklinde evde izlemek paha biçilemez.
filmlerin, türk sinemalarına diğer ülkelerden geç gelmesi ve gelen filmlerin kaliteleri göz önüne alındığında internetten* film izlemek daha mantıklı görünüyor.
salonda izlemek veya internetten indirip izlemek hoş olsada online olarak film izlemek tabiri caizse amelelik efendim, aranızda varsa böyleleri bıraksın izlemesin. yapmayın etmeyin, berbat bir şey.
Çok iyi filmler sinemada izlenirken; orta halli filmler indirilip ev ortamında eritilir.
Filmi indirip izlemek malliktir tabi pornodan bahsetmiyorsak. internetten izleyin efendim hatta akıllı telefonlar çıktı bi sürü uygulama var onlarda film izlemek için açın orda izleyin. Sonuçta 1 filmi zibilyon kere izlemezsiniz heralde. O yüzden indirmek mantıklı değil bana göre.
Sinema daha zevklidir ancak enstantaneler hakkında yorum yapamaz, değerlendiremezsiniz. Ayrıca her filmi sinemada izlesek batarız. O yüzden bazen sinemadan daha sık olarak internetten film izlemek derim.
Sinemanın pek çok saçma yönleri var. Bu biraz da nerede hangi filmi izlediğinize bağlıdır. Yine de bilgisayar başında internetten film izlemekten iyidir. (Hele bazıları var ki, bir yandan eşiyle dostuyla yazışıp öte yandan film izlemektedir. Onlara diyecek lafım yok zaten.)

Daha iyi bir seçenek ise projeksiyon alarak evin salonundaki en büyük duvarı perde olarak kullanmak suretiyle sinema odası yapmaktır!
filmine göre değişir.
salonda izlenecek filler vardır, evde izlenecek filmler vardır.
tatları ayrıdır vesselam.
cevap veriyorum; kitap okumak.

bir şey izlemenin her türlüsünün verdiği dayanılmaz sıkıcılığa tahammül edememek diye bir şey var.
zevk açısından sinema, maddiyat açısından internetten izlemenin kazanacağı versus.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.