1. 1.
  21 seneder araştırdığım fakat bulamadığım faydalardır. cumartesi günü sabahın 8 inde kulağın dibinde vızz vızz uçup alarm yerini alması dışında bir marifetini göremedik henüz.
  1 ... acilarin veledi
 2. 2.
  hastalık yayar, pis görünür, bok yer, kan emer, sesi rahatsız eder... Velhasıl faydası yoktur, varsa da öyle faydayı s*keyim.
  1 ... ultrayer6
 3. 3.
  ekosistemin bir parçası olduğundan öncelikle kurbağaların karnını doyurmak. oradan oraya uçarak kedilerin sinir sistemini çökertmek. bizler için en mühim faydası ise; özellikle yaz aylarında kimyasal dolu odalarda yaşamamızı sağlamak.
  1 ... domine deus adiuva me
 4. 4.
  dünyada bulunan her varlığın bir nedeni olduğu gerçeği ile asla çelişmeyen bir faydadır. gelgelelim, bazı varlıkların hikmetleri vardır. kara sinek de bu hayvanlardan biridir. şöyle ki: insanlar geceleri uyuyan canlılardır. sabah ezanı itibari ile de gece sona ermiş olur. zaten kuran ayetlerinde de bundan bahseder. insanın gün ışığı altında uyumaması sağlık açısından da doğru değildir. peki kara sinek karanlıkta hareket eder mi? etmez tabii ki... o zaman kara sineğe bok atmadan önce 10 kere düşünmek gerek. o canlının hikmetlerinden biri de bu belki de...

  not: beşiktaşlıyım.
  2 -4 ... the jack of clubs
 5. 5.
  Sineklerin en büyük faydası, zalimlerin gücünün bir sineğe bile yetmediğini göstermek olmuştur.
  Nemrud'un başının içine giren sinek, O'nun başının içini kaşındırmıştır. Kaşınan başına sert cisimlerle vurduran Nemrud almış olduğu darbeler sonucu ölmüştür.
  http://muhammet.free.fr/Peygamberler/07Ibrahim2.htm
  1 ... tellal
 6. 6.
  0 rh negatif kanı taşıyan insanları hayattan bezdirmek.
  -1 ... legendkiller
 7. 7.
  olmayan faydadır. evet.
  1 -1 ... oytunkaran