bugün

Gecenin bir yarısı kafama kadar örtünmeme rağmen nasıl kulağımın yanına yanaşabiliyorsun çok merak ediyorum. sen sivri sinek , tamam hayatta kalman lazım kan içmen lazım, be pezevenk sessiz yap işini 'vızzz , vızzz'. Peki sana ne demeli kara sinek daha yazın başında götün kalktı. Seninle birlikte geçireceğimiz nereden baksan 3 ay var. hadi sivri sinek mecbur asil duyguların hayvanı, yaşaması lazım dolanıyor kafamda, sen ne bok yemeye ikide bir gelip koluma, kafama konarsın. ikinizi de karşıma aldım laf anlatıyorum siz hala ellerinizi avuşturup plan yapıyorsunuz yavşaklar.
gecenin bir vaktinde kalkıp, duvar duvar aranıp bulunamadıktan sonra kendilerine ana, avrat kaptıranlardır.
"Sivrisinekler neden linç ediliyor" başlıklı köşe yazısı, konuya farklı bir bakış getiriyor.
http://www.stargazete.com...linc-ediliyor/yazi-618794
Sizleri öldürmekte istemiyorum hayvanlardan kan içseniz olmuyor mu.
--spoiler--
olayınız ne amk. kara olanınızdan, sivri olanıza kadar hep ayrı bir ibnelik. hele bir bakın etrafınıza sizin kadar göt başka canlı var mı? ya az adam olun. sen kara sinek. daha yazın başındayız, daha ömrünün başındasın. dakika başı gelip kafama, koluma konmanın mantığı ne it. bir sille çaksam ebenin amını tersinden göreceksin. ama yapmıyorum. insan yüreği dayanmıyor işte. bazı sempatik hareketlerin var. hele ekrana konup ön ayaklarını birbirine sürtüyorsun ya acayip seviyorum. bak yine duygusal baktım. konma kardeşim. anlamıyor musun bana konma. hayır anlamadığım konunca ne oluyor. hee söylesene ne oluyor. huylanıyorum götveren. sinirleniyorum. hoşuna mı gidiyor. git dışarıda boka kon sonra gel suratıma kon. psikopat mısın piç. hayır bundan ne gibi bir kazanç sağlıyorsun.

ya sen sivri. asma hortumunu yüzüme bak. oğlum sen beni sokuyorsun ya konu iki üç damla kan değil. istersen doldurup bir kaba koyayım. yeter ki sokma. kaşınıyor pezevengin evladı. bir de öyle götlüğe gerek yok. sokacaksan adam gibi sok. önce bir gelip kulakta vızıldamalar, şimdi sokmuyorum bir ara nasılsa sokarım havaları. bu ne ibne. ha unutmadan. bana garezin ne puşt. baba mı sokmazsın, kardeşimi yıllardır ellediğin yok. neden hep bana veriyorsun küsküyü.

bakın beyler. üç günlük dünya. birbirimizi üzmeyelim. kara senin için sürekli toz şeker dolu bir kap bulunduracağım. sivri. şşş yüzüme bak. sende bundan sonra babaya çalışacaksın. benim amacım sizi rencide etmek değil. ama valla olmuyor. şimdi son kez gel sen kon. gel lan. haa...ayakları birbirine sürt. şerefsiz çok seviyorum bu halini... sivri sen gel son kez sok. gel gel... lan kolumdan sok. gidip en alngirli yerleri sokuyorsun. ha sok sok sokk ooohhh...doy doy...rahatladın mı? ha tamam... şimdi dağılıyoruz. bak bir daha demem valla yolarım kanadınızı kuyruğunuzu...

ibneler.

--spoiler--
öyle deli gibi esme başım dönüiyooğr.
vızlamaya başlaması ile bütün gece ki uykumu harap eder.
kanım sana haram olsun!
"orospu çocuğusunuz olm hepiniz." şeklinde ki sözlerdir.
(bkz: helikopter misin mübarek)
görsel
(bkz: )olum bak git
yürü git adamın asabını bozma.

hayır yani yaz yaz bir de meydanladılar utanmazlar.

hep şu sivrisinek pislikleri.

pis vampirler.
O doksan derece ve üzeri manevraları vaparken hatta olduğu gibi zıt yöne bir anda dönerken cisminiz üzerine uygulanan g kuvvetinden dolayı nasıl olmuyorda organlarınız burnunuzdan çıkmıyor ve bunu defalarca yapıyorsunuz.