1. 9.
  Sinek öldürmek sıkıntı yaratmaz.. Boka konduğu gibi yemeğine konar. Hastalik yayar. Uykunu kaçırır.. Kanını emer... Kopek ise evini bekler. Kör birine el ayak olur. Hayvanlarina bekçilik yapar.. Birde şu var.. Güzel ülkemde insanlık dan zerre pay almamış. Sperm artığı kişiliklere zerre değer vermeyen psko tiplerin kopeklere olan sevgisini zedelecek bir davranış da kolunu ve bacağıni ayri kırabilir.. Hatta burun kıkırdagini yerinden kaydirip ömrünün geri kalanını egri bir kulp ile geçirmeni sağlayabilir.. Sigarasını yakip yüzüne basabilir.. O yuzden köpek ve kedilerin canını yakacak bir eylemde bulunmakdan şiddet ile kacinmanizi öneririm..
  1 ... biryoluolmalidohtor
 2. 8.
  hiçbir fark yoktur.

  tatlı su hümanisleri beyinsiz oldukları için kafaları basmaz sadece.
  ... ortambozan
 3. 7.
  ihtiyacinin disinda oldurmek gunahtir. Yiyebileceginiz kadar sinek oldurebilirsiniz, fazlasi gunah. Pis kafirler.
  3 -1 ... pillars of creation
 4. 6.
  ona bakarsak mesela bizde insanlar bir kuzuyu öldürüp haliyle yemeyi ilginç karşılamaz hayvan der nihayetinde ama çinde köpek yiyen kişilere saydırır bunlar insan değil falan diye. nasıl köpeği işte öldürüp yiyorsunuz vesayre.

  e kardeşim sen nasıl kuzuyu öldürüyorsun şimdi o hayvan değil yaşamaya hakkı yok sen onu yemen için var da diğerinin farkı ne.

  vegan da değilim fakat gerçekten tuhaf konulardan. bize güzel gözüken hayvanları seviyoruz onlar yaşasın mutlu olsun diğerleri koy göte gitsin.
  -1 ... keyf kahyasi
 5. 5.
  (bkz: türcülük)
  ... sessizdeydi duymamisim
 6. 4.
  bunun adına 'tür'cülük diyorlar sözlükçüler.

  köpekler dost canlısı ve evcilleştirilmiş olduklarından, insanların yapamadıkları görevleri yaptıkları için ( bekçi, çoban, koruma, dost ) duygusal bir bağ kurar. bu yüzden insanlar evcil hayvanların kıyımına tepki gösterir.

  olaya canlı gözüyle bakılmıyor yani.
  4 ... leodavinci
 7. 3.
  Kopek dediğin canlı insanın konusamayan dilsiz versiyonu bunu bilin şimdi ona göre konusun bakalım. Ozaman dilsiz engelli birini öldürmekle sinek öldürmek arasında da bir fark yok.
  1 ... cileksultan
 8. 3.
  sinek küçüktür ama, mide bulandırır. köpek ise büyüktür lakin ... o da mide bulandırıyor ya.

  demek ki neymiş, fark yokmuş. evet.
  3 -2 ... frktmz krds frktmz
 9. 2.
  Sivrisinekler tifo dizanteri vs. Bakterileri barındırdığı için öldürmek gerekir. Cana kıymak kötü bir şeydir ama mecbur kaldığında yapacak bir şey yok.
  10 -1 ... kale3112
 10. 1.
  kendi elini s.kmekle, kendi .ötünü s.kmek arasındaki farka kadar ilerler bu tartışma.
  1 -4 ... seversenseverim