bugün

Kendi nick altını kendi açan kimseye ihtiyacı olmayan yazar.
Varsa bi hoşgeldininiz kendinize saklayın.
Yaptıgın menemen cok güzel
Midemden kalbime gider
Teninde var gamzeler
Sine i sad pareler.
Evet. Bu sacma sarkıdan aldım nickimi. Swh.
gammazların bayıldığı tiplerden. yaz olm yaz. yarın çaylak olcan zaten.
kendisi her entry girdiğim başlık altında bana göndermeli entry giren, nickaltıma hakaret yazmış biri, ses kaydıma olmayan müzik bilgisi ile yorum yapmış.

evet öncelikle açtığım başlığı tamamen okusaydi kimlere laf ettiğimi anlamadan yorum yapmazdı sanıyorum.

kuş gibi tertemiz yüreği olsaydı belki işe yarardı nasihat alırdım ama o da ne? sadece beyni bu konuda hayvancağıza çekmiş.

hakaret etmek bile bir söyleyişle varmış zamanında, hiciv sanatı. mesela bilen birine bilmeden laf etmek daha cahilce olur değil mi? bana kasabalı diyerek köylü olsa daha söyle olurdu demiş vesayre.

köy veya kasaba insanların yaşadığı yerler iq etkilemez annecim, bunu sana büyük bir gururla öğretiyorum çünkü köylü ve kasabalılara laf etmiş oluyorsun, sanki utanılacak bir şey gibi. öyle değil değilim zaten.

sonrasında başlığa veya üst yazara yönelik entry girmek de formata aykırıdır, belki biraz olsun gelişme sebebi verir sana, ileride daha iyi bir yazar olman dileğiyle.

fikir sahibi olan herkes beyin sahibi olmuyor ne yazık ki.

bir yazar, cahildir.
olmayan müzik bilgisi'nden sonrasını okumadım.

kardeş 4 enstruman çalıyorum ben. kaldı ki zaten gecenin dördü sayılı başlık var neden senin entry girdiklerine geliyim deli miyim ben. tanımam etmem. ay hoşt.
Hoş gelmiş 11. Nesil yazar. inşallah vajinası vardır.

Beybi!
Nasılsın?
Görüsmeyeli, konusmayalı, beni terslemeyip seni sevmiyorum demeyeli:d yaklasık bir haftadır nasılsın napıyosun. whatsaptan yazamıyorum engelledin, sms atamıyorum cünkü kendime engel olabilmek icin günlerdir tl bile yükletmedim. sahane otokontrol. ama sonucta yine de engel olamadım. Ben cok özledim.
Ben bu iliski icin bunca zamandır kac ayrılıktır zaten acı cekiyorum artık kotayı doldurdum üzülmemeliyim, beni sevmeyen adam icin gözyası dökecek kadar aptal degilim, önümde daha cok yıllar var istersem sayısını unutacağım kadar erkekle beraber olabilirim, bir sene cok calısayım sonra hayatımı yasayacagım, bunları düsünmek yerine ders calıssam ygsyi bitirmistim unutmalıyım...gibi bahanelerle yaklas anca Aksam 9 a kadar idare edebiliyorum. Sonrasında allah kahretsin dayanamıyorum smsim bari olsaydı diyerek her gece tekrardan pisman oluyorum. Ama gercekten bu sefer hic yapmadığımı yapıp denedim. Yine de hala inandıgım geleceğimizi düşünmekten seni düsünmekten neden böyle oldu neden olmadı neden neden demekten kendimi alamıyorum. istisnasız her gördügüm erkekte senden bir parça görüyorum. Dolmusta camdan yüzünün yansımasını gördügüm erkekte, gözlerime bakarak ders anlatan hocanın gözünün siyahlıgında gözlerinin kahverengisini ayırmaya calıstıgım an canlanıyor zihnimde, aniden yanımdan gecen birin parfümünde garda ilk karsılarken boynuna sarılıp kokunu icime cekiyorum, Az önce tvdeki recep ivedikte karsımda oturup hangi yılda cıktıgından bahsediyosun. karsıdan karsıya gecerken sigaramı yakmaya calısırkenki ugrasını her seferinde tekrardan yasıyorum asla o cakmak ilk iki seferde yanmıyor bu senden kalan bisiymis gibi yanmıyor.
Dün yemek Yerken, Burger King de:d hic tanımadıgım biri gelip "biz cok doyduk bitiremiycez cöpe gitmesin siz yer misiniz" Diyerek bi paket sogan haklasını masaya koyup gitti. Yüzüne bile bakamadım noluyo diyemeden bıraktı gitti. Sanırım bizim sogan halkamızdı o yanlış Zamanda gelmisti. Yanımda da sen yoktun yanlıs zamanda gitmiştin.
Hepsini yedim. Hic bırakmadım:d birlikte olsak da biterdi cünkü bi sana bi kendime yedirmis gibi hepsini yedim.
Ne yedigimi anlatmayı özlemisim gibi seyretmeye basladı yazı iyice ama asıl seni cok özledim. Ayrılırken söylediklerin ne kadar icinden geliyordu gercekten hic sevmedin mi istemiyor musun ya da birgün illaki ayrılacagız yakın olsun daha kötü olmasın diye mi düsünüyosun hic kestiremiyorum ama cok da önemli degil ayrılıklar sonrası sana yazarken hep gurursuzdum utanmadım da cünkü birlikte olup mutlu olabilecekken ayrıldıgımıza inandım hep oluruz gözüyle baktım cünkü seni hep sevdim sevgilim kaybetmekten kaybediyor olmaktan korktum yine aynıyım hala seni cok seviyorum eger son söylediklerinde samimiysen kalbinden gecenler oysa yine cok seviyorum, karsılık beklemeden.
Kendimi de sucluyorum bazı yerlerde senin kendini ifade edis seklin farklıyken "benim her seyim gec oldu Ama kötü olmadı iliskim de gec olur ama güzel olacak ben inanıyorum evlenicez" Demelerine ragmen ben hep dogrudan agzından sevildiğimi duymayı istedim seni üsteledim belki bunalttım. yasadıgın icin suclu olmadıgın iliskini hep gözümde büyütüp kendimi üzüp senin de üstüne geldim. Ben bunların farkindayım artık.
internetten okuduklarım göre:d terk eden sevgiliye tekrar yazmak aramak acını belli etmek kısacası suan bulundugum durumda olmak eksi pointmis gözden düsürmekten baska bisiy degilmis. öyle veya degil önemsemiyorum. Hepsini göze alarak tekrar yazıyorum kaybedecek baska bir seyim kalmamıs zaten ayrılmısız daha ne olabilir. Ölüm var. Hala yasıyorken hala seviyorken ayrı kalmaya katlanamıyorum.
Yanlısıyla dogrusuyla belki hic dogrusu olmayışıyla seni cok seviyorum, kötü zamanlarımızı bile özlüyorum. eger icinde hala en ufak bi umut, istek, sevgi, inanc, özlem, heyecan varsa ilk günkü gibi seni hala beklerim.

Ben yazamıyorum sen yaz...
Olmaz ilaç sine i sad pareme...
görsel
(bkz: sözlükteki evli kadınlara sorulacak sorular/#39144738)

annesinin buldugu komsunun baska sehirdeki cirkin ogluyla evlenmemek için koca bulmaya sözlüğe gelmiş yazar. aman çocuklar dikkat.
bro ne içiyorsan aynısından istiyorum

böyle bir kafaya sahip olmak için

yapamayacağım hiç bir şey yok.
görsel
güncel Önemli Başlıklar