1. 1.
  vahşi türk çocuğunun ilk işkence deneyimlerindendir. boş çokomik kutusu ile sinek yakalanır ve kanatları koparılarak karınca yuvasının önüne bırakılır ve vahşice kahkaha atılır.
  4 ... qb1903
 2. 2.
  daha da iyisi sineğin bir bacağını yoğun uğraş verip bir iple bağlayıp uçmaya çalışmasını izlemek ve ardından teker teker uzuvlarını koparıp ölmesini beklemektir. (bkz: yiihaaahavvvvv) (bkz: işkence)
  3 ... dermatolog
 3. 3.
  çekirgeleri buzlukta dondurup kolye yapmadan önceki ilk işkence denemeleridir.
  civcivlerin önüne atılan kanatsız sinekler de ayrı zevk verir.
  (bkz: zor bir çocukluk geçirmiş olmak)
  1 ... yalnis
 4. 4.
  (bkz: karıncanın beline ip bağlamak)
  ... nuit
 5. 5.
  katil olmak, zarar vermek, işkence yapmak arzusu ile dolu basit kişilikte bir insanın yapacağı bir şeydir sivrisineğin kanatlarını kopartmak. sinek küçüktür, yapılan işkenceden dolayı sesi çıkmaz, çıksada insanlar duyamaz, 2 damla kan bulunur zaten vücudunda göze çarpmaz, kimse umursamaz sineğin kanatlarının kopartılarak işkence yapıldığına. tabi bu işlemi yapan insanların bazıları zamanla bundan tatmin olmaz ve ilerleme kaydederek daha büyük kanatlı hayvanların kanatlarını kopartmak arzusu içine düşebilir ve bu işkence yapma isteğinin gelişmesi sonucunda kişi katil olabilir...
  kendisini bu kadar geliştiricek insanın varlığı belli değildir. genelde salak, sümsük, herkesin tokatladığı insanlar yapar. amaç yediği dayakların hıncını sinekten almaktır...
  1 -2 ... psikopat civciv
 6. 5.
  türk insanının bitmek tükenmek bilmeyen biyoloji merakının dışa vurumudur.öncelikle sineğin kanatlar koparılır.daha sonra 3,5 dklık aralıklarla * bir bacak koparılır bu arada sineğin verdiği tepkiler! gözlenir.son olarak sinek bacaksız kalır.ardından bir tutam kına alınıp uygun bir mekana doğru koşulur.
  2 ... sakatat
 7. 6.
  Sineği eşek etmek olarak da bilinir.
  1 ... sojmeran
 8. 7.
  vahsettir.
  hayvanlara zulmeden insanada zulmeder.
  ... mr baron
 9. 8.
  (bkz: arının bağırsaklarını çıkarmak)
  ... mircan
 10. 9.
  papatyanın yapraklarını kopartmak gibi birşey olsa gerek.

  seviyor sevmiyor
  2 ... cameronphillips