1. ?.
  "sınavda tüm soruları doğru cevaplamak" kadar zor bir iştir. çünkü doğru cevapları bilmeden böyle bir başarıya ulaşmak imkansızdır. bu sene öss'ye bu branşta rekor kırmak isteyen bir şahsın katılacağı açıklanmıştır. ne diyelim allah zihin açıklığı versin. * * * *

  edit: orijinali "sınavda tüm soruları yalnış açmak"dı. değişmiş.
  3 -1 ... arjen robben
 2. ?.
  bildiğim kadarıyla bu yılki öss'de, eski yıllarda iyi puan alan biri bunu uygulayarak eksi 45 nete ulaşacakmış.
  ... jassemine
 3. ?.
  odtü öğrencisi sefa boyar ın bu sene öss de deneyeceği olaydır. leman dergisinin desteğini alarak tanıtımını yapmış, hatta haber makinası na da konuk olmuştur. bu hafta da haber makinası na tekrar konuk olacaktır.
  ... don kişot
 4. ?.
  odtü'lü olan bu kişinin, her soruyu çözdükten sonra, ilgili sorunun çeldiricilerinden birini işaretleyerek gerçekleştirmeyi planladığı olaydır. hedefi olan rekor için tüm soruların doğru cevabını bulması gerekir. kolay gelsindir.
  ... jassemine
 5. ?.
  sefa boyar'ın aykırı başarı denemesi. akıl eden sefa'yı tebrik ve takdir ediyoruz, kutlayıp başarılar diyoruz deriz daha ne diyelim böylesi şık bir tersten başarıya kalkışan gencimize.
  ... kassandra
 6. ?.
  önce tüm soruların doğru cevabını bulmanız gerekir ki tüm sorularda yanlış şıkkı işaretleyebilesiniz..**
  ... canzone arrabbiata
 7. ?.
  cevap kağıdına halı deseni çizip boğaz içi üniversitesini kazanmaktan daha kolaydır.ayrıca lisede bir yazılıda olmuşsa bu olay hoca ad soyada iki puan verir geneldeki namus kurtulsun.
  ... kekistanlihobbit
 8. 0.
  çocuk baya bi ünlendi lemanda falan bunlar reklam kokan hareketlermi diye düşünmeden geçemiyor insan ya da işin miyok kardeşim okulun bitmiş diyesi geliyo insanın
  ... oksimoron
 9. 1.
  sartrevari, cesurca girişim.
  1 ... legend of the stranger
 10. 2.
  on numara çekilişleri gibi olsa keşke. hiç doğru yapamayana da ikramiye pardon puan verseler. *
  1 ... nihan