bugün

bütün sınav boyunca asistanı izlemekten kağıda bir kelime birşey yazamamanıza sebep olan ayrıca ilgi çekmek bahanesiyle sorduğunuz soruların terslenmesiyle de son bulan hüzünlü, yarım, kırık bir aşk hikayesidir... (bkz: akademik kariyerine kurban olduğum)
herkes 3. kağıda geçerken siz hala merak edip sorulara bakmamışsanız başınıza gelen şey budur. akabinde fakülte önünde beklenir asistan takip edilir. birazcık şanslıysanız kampüsteki bir kafede takılır asistan- yarım saat daha görürsünüz onu. ardından gider o kadardır maceranız. sonra da 2. tekil şahısla edebi kalıplarla bunu sözlüğe yazarsınız falan.
(bkz: öyle komiklikler şakalar falan)
sınava çalışmayınca olan şeydir. çünkü sınava çalışmış öğrenci kağıdına konsantre olur, etrafı kesmez, ama sınava çalışmamışsa herkes ilgi alanına girecektir. diğer bölümlerin bütün yakışıklı ve güzel öğrencileri de dahil.
birinci sınıftaki kızlar için mümkündür genelde. tabi asistanın deli dehşet yakışıklı olması durumu mahfuzdur.
Iykk hepsinden nefret ediyordum çünkü çok aptallık yapıyorlardı aşık olmam mümkün değildi ki o dönem bana bu dünyada cenneti yaşatan birisi vardı. Bu birisi ile hâlâ görüşmüyorum evet.