1. 1.
  tabulari yikmis ogrencidir. aslan parcasidir. iyi gecen sinav sonrasi basin mensuplarina "baba kesin kalcam ya" seklinde beyanatlar veren ogrencilerin oturup ornek almasi gereken kisidir.
  allah zeval vermesindir.
  sinav sonuclari da super olsundur insallah.
  amin.
  4 ... wakabayashi genzo
 2. 2.
  (bkz: nesli tükenen hayvanlar)
  4 ... kavraal
 3. 3.
  sınav öncesi hayvan gibi çalışmış, orda burda sürtmemiş çooooocuktur. ne için? kimin için? bak gitti hayatının en güzel günleri.*
  ... zepp
 4. 4.
  ya kendisini kandırıyordur ya etrafındakini kandırıyordur yada gerçekten sınavı iyi geçmiştir. sınavı iyi geçmişse etrafındakilere hava atar, sınavı kötü geçenler tarafından dayak yiyebilir. lafı söyledikten sonra ortadan kaybolması gerekmektedir.
  ... kurbaa kermitin parmaklari
 5. 5.
  yanlış yapan öğrencidir. "abi bilmiyorum işte, yaptım bişeyler" dese, sınav sonucu açıklandığında yüksek not almışsa ultra sevinir, düşük not almışsa da etrafındaki insanlar "hani iyi geçmişti ya**aam" diyemezler.
  1 ... arpaci kumrusu
 6. 6.
  palavra sıkan, hp gibi yazan öğrencidir. çok iyi olup olmadığı sınav sonucunda belli olur.
  ... estremoz
 7. 7.
  kesin sıçmış öğrencidir.
  ... tutsikimiyancek
 8. 8.
  ''sınav sonrasını boşver, sınav öncesi ve sınav anı nasıl geçti sen ondan haber ver'' diye cevaplanası uyanık öğrencidir.
  ... eurasian
 9. 9.
  sonuclar aciklandiginda got oldugunu gormenin muthis haz verdigi dingildir.
  1 ... oneydilan
 10. 10.
  iki seçenek nevcuttur. ya cidden iyi geçmiştir yada çevresindeki insanlardan çekindiği için yalan atarak anlık bir mutluluk ortamı hazırlıyordur.
  ... xeroquark