bugün

tabulari yikmis ogrencidir. aslan parcasidir. iyi gecen sinav sonrasi basin mensuplarina "baba kesin kalcam ya" seklinde beyanatlar veren ogrencilerin oturup ornek almasi gereken kisidir.
allah zeval vermesindir.
sinav sonuclari da super olsundur insallah.
amin.
(bkz: nesli tükenen hayvanlar)
sınav öncesi hayvan gibi çalışmış, orda burda sürtmemiş çooooocuktur. ne için? kimin için? bak gitti hayatının en güzel günleri.*
ya kendisini kandırıyordur ya etrafındakini kandırıyordur yada gerçekten sınavı iyi geçmiştir. sınavı iyi geçmişse etrafındakilere hava atar, sınavı kötü geçenler tarafından dayak yiyebilir. lafı söyledikten sonra ortadan kaybolması gerekmektedir.
yanlış yapan öğrencidir. "abi bilmiyorum işte, yaptım bişeyler" dese, sınav sonucu açıklandığında yüksek not almışsa ultra sevinir, düşük not almışsa da etrafındaki insanlar "hani iyi geçmişti ya**aam" diyemezler.
palavra sıkan, hp gibi yazan öğrencidir. çok iyi olup olmadığı sınav sonucunda belli olur.
kesin sıçmış öğrencidir.
''sınav sonrasını boşver, sınav öncesi ve sınav anı nasıl geçti sen ondan haber ver'' diye cevaplanası uyanık öğrencidir.
sonuclar aciklandiginda got oldugunu gormenin muthis haz verdigi dingildir.
iki seçenek nevcuttur. ya cidden iyi geçmiştir yada çevresindeki insanlardan çekindiği için yalan atarak anlık bir mutluluk ortamı hazırlıyordur.
gökhan; sınav çok iyi geçti hacı, en az 70.
ensari; olum sınav çok kazıktı, girdi bana. en fazla 40.
ve sınav açıklanır
gökhan; anaskimm 37 almışım, ensari'ye de bakim; neeee; 67 mi? ensari siktim belanı lan.
ensari; hadi ya 67 az gelmiş sanki ya, daha yüksek olabilirdi...abi sen de üzülme bütte verirsin...
gökhan; götsün olm sen.

evet sınavlarda ortaya çıkan 2 tip öğrenci vardır; biri gariban ve ne yaptığını bilmeyen gökhan gibiler ve de ensari gibi uruspu çocukları...
- nası geçti lan son soruyu yaptın mı sen?
+ süper geçti lan son soruyu da yaptım hatta sonra gaza geldim aşağıya yeni bi soru daha yazdım onu da çözdüm.
- hımmm. güvenlikkkk.
(bkz: ipne)
Sınavı gerçekten güzel geçmiş fakat sınav sonuçları açıklanırken yıkılan öğrenci tipidir.
ibne öğrencidir.
iki türlüsü vardır.

1) gerçekten sınavı iyi geçmiş öğrenci: sınıfın %99'ı dökülmüşken bu dallama arkadaşımız kazasız belasız atlatmıştır. kendine yandaş arayan acılı arkadaşlarına hançeri saplayıverir.

"çok iyi geçti."

2)sınavının iyi geçtiğini sanan öğrenci: sevgili salak arkadaşımız, 20 alacağı sınavdan her nasıl oluyorsa "80 alıyorum laan" diye çıkar, bir süre hevesle ortalarda gezinir.

Ancak zaman geçtikçe yüzündeki gülümsemenin solmasından, "70 olabilir.. 60 sanırım abi ya.." gibi kıpraşmalarından dolayı mesaj alınır, tek zayıf alanın biz olmayacağımızı anlar ve rahatlarız..
düşük alması muhtemel olan öğrenci profilidir.
eger kendi sınavın kötü geçtiyse bi sktrgt demek istediğin öğrenci profili. lan o değilde bu tiplerin sınavın kötü gelmesi sonucu yüzündeki ayar çok hoş, yaşanılası.