1. ?.
  bütün ögrencilerin dikkatini dagitan kisidir. icten küfredilir böylelerine.
  fisiltiyla baslar, ses tonu gittikce artar. "flipflop neydi ya üfff? anlatilmisti, ne kadar salagim, nasil unutabilirim, cok basitti. biliyordum ben bunu." der. icten flipflopun ne oldugunu anlatmak gecer, yasak oldugundan "diger soruya gec kizim, bi susta kendi sorularimiza konsantre olalim!" demek gecer.

  bu kisi duymuscasina diger soruya gecer ve diger soruda da ayni sekilde düsünmeye baslar.
  "1 W kac volt amperdi ya? bunu bilsem soruyu cözecem, eminim."
  icten ses:
  "lan salak, unut o soruyu ne ögrendin sen allah askina? 1 va = 1 w´tir." demek gecer, fakat ne yazikki yasak oldugundan sessiz kalinir ve kafa sallanir.

  bu böyle devam ederken; bu kisinin yaninda da bidir bidir baskalari da düsünmeye baslar. yaz günü sicaginda sineklerin sinifa dolmusta, hepsininde kulagin dibinde vizirdamasi gibi ses olusmaya baslar. profösör de kalkip "lütfen sessiz düsünelim demez."
  icten firtinalar koparan o siddetli sinir ile birden bagirmak gecer yürekten. "susun laaaayynn!" *
  sinav sonunda bunlarin yüzünden kafa dagildigindan, cözülebilinecek en basit sorulari bile yanlis yanitladigini anlar, onlara lanet okumaya devam edersin.

  bunu uygulayan kisiler yaninlarinda baskalarini da yaktiklarinin farkinda olmadiklarindan, icleri rahattir.

  not: hepsinin hesabini bunlardan soracam, bu dünyada olmasa da öbür dünyada fitil fitil getirecem. cok sinirliyim sözlük cok.
  2 ... kultursuz dinazor
 2. ?.
  -....... yok lan sktirmem........ hmm ama 50 milyar verseler avuçlarım galiba... yok lan avuçlamam..... 150 milyar verseler...... bok yer miyim..... yok lan yemem..

  böyle bir düşünce biçimidir.
  2 ... chanson de roland
 3. ?.
  +lan profaz evresi nasıldı şimdi bu soruya nasıl uyarlıycam lan uyumadan önce de bu konuya çalışmıştım ya şimdi neden yapamıyorum yoksa benim biyoloji zekam mı yok ya ne bileyim çok çalışmıştım hedelek hödelek ...
  -yavrucum, getir o kağıdı.

  kısacası, g*t olmaktır.
  ... 4bucuktan5bucuk
 4. 1.
  'bi sus ya' denilerek susturulması gereklidir. tabi eşek hoşaftan anlarsa, anlamazsa çeşitli * yöntemlere başvurmak gerekebilir. kendi iyiliğiniz için.
  -1 ... the time is now
 5. 2.
  çevredeki öğrencilerden dayak yemekle sonuçlanacak eylemdir.
  1 ... adonisdiyenickmiolur
 6. 3.
  yeni nesil masumane kopya yöntemi. üzerine kopya yazılan silgilerin toplanması, ayakkabı tabanlarının kontrol edilmesi* gibi önlemlere tabiri caizse 'söz ağızdan çıktı bi kere' mantığından verilen karşılıktır. belki sesli düşünen kişi kendini feda etmiştir ama bütün sınıf 10 puan almıştır.
  ... daedelus