bugün

sinan Oğan fanboylarının kabul etmekte zorlandığı realite. sanıyorlar ki kendisine mecburuz, ahahaha hadi oradan.
reisiniz el öpmeye geldiği zaman anlarsınız kim kimin umurunda veya değil.
mel mel abi, öyle bir şey olmayacak, olursa yemin ederim senden özür dileyip hesabımı kapatacam, peki öyle bir şey olmazsa aynı şeyi sen yapacak mısın teşekkürler.
kardeşim 15 tane kamera eşliğinde olmayacak kapalı kapılar ardında olacak bir şeyin neyine iddiaya gireceksin ? bak iddiayı şöyle alalım ; eğer sinan oğan ikinci turda "cumhur ittifakını destekliyorum" derse benim dediğim gerçekleşmiş olacak ve muhtemelen sinan oğana belki bir bakanlık vs verilecek. o zaman ben kazanmış olurum zaten. hesabını kapatmana da gerek yok gibson abi sen ne ileri görüşlü adammışsın ver elini öpeyim desen kafi.

şu siyasetçiler için ( recep kemal fark etmez ) kendinizi bu kadar hırpalamayın kardeşim. hiçbirisi babanızın oğlu değil kendi çıkarları için her türlü işbirliğine her türlü el öpmeye giderler. onlar için kendinizi böyle ortaya koymayın hayatınız boyunca o adamlarla tanışma şansınız bile olmayacak o yüzden boşuna kendinizi kula kulluk eder hale düşürmeyin sizden ricam budur. bir partiyi destekliyor musun ? destekle. ama başındaki adamlar için kefil olmayın hiçbir şeye..
rte işini sağlama almak için yapar yolunu kimse kafasını yormasın.
Görecekseniz ummadık taş baş yaracak.
Pek de öyle görünmüyor. Çünkü eğer sinan oğan millet ittifakına katılırsa oğan Seçmenlerinin tamamına yakını millet ittifakına kayar ve seçimleri millet ittifakı kazanır. Sonuçta oğan seçmeni 2. Tur olursa oy vermeye gitmem diyen kişilerden oluşuyor. Ancak eğer 6’lı masa ile ittifak yapılırsa rahatlıkla bu seçimi millet ittifakı kazanır onu söyleyeyim.
AKP Sinan'a taviz verir yola devam ederler.
Ben dün sinan arkadaşımızın çıkıp saçma sapan açıklama yapması sonrası aynısı söyledim. RTE nin yerinde olsam kapısına bile gitmem hatta gelse kovalarım. Sende git karşı tarafa derdim. Zaten herkese aynısını yapıyor krkr.
--spoiler--
görecekseniz ummadık taş baş yaracak.
--spoiler--

adam nasıl bir hayal kırıklığı yaşadıysa atlatamamış hala. birisi şunu uyandırsın.