bugün

bu ülkenin yüz akı olan bir sanatçıyı çekememektir. sağda solda dem vururlar ıyyy sinan akçıl dinlemiyorum ben derler, benimde var bir iki eleman, bir gün bir barda şarkısına eşlik ettiklerini yakalamayı bekliyorum.

edit: sinan akçılın notu "Sinan Akçıl bu eleştirilere bir röportajda şu şekilde cevap vermiş. "Keşke müzisyen, besteci olarak kalsaydı, şarkı söylemeseydi şeklindeki eleştiriler peki?" "Yüz kişiden iki kişi söylüyor bunu! Onlar da herhalde geri planda kalmış insanlar. Yüzde 98'lik kısım o kadar sevgi gösterdi ve güzel tepkilerle karşıladı ki albümü; eleştirileri duymadım bile."
an itibari ile yaşadığım duygu yoğunluğu. çekemiyorum aga, hazmedemiyorum ben olmalıydım onun yerinde...
başarı mı ne başarısı bu.
(bkz: oğlum bak git)
başarısını görmek için mikroskop kullanmak gerekir. Mikroskobu olduğunu belli etmeye çalışmış insan söylemidir.
o sesle şarkı söylemeyi başarı diye nitelendiren başlık. çekememek değil, milleti sağır edecek diye korkmaktır onun adı.
barış manço'ya tırt demek kadar saçmadır. (bkz: barış manço nun tırt bir şarkıcı olduğu gerçeği)
türkiyede bir çok işe yaramayan insanın gevelediği durumdur.
güldüren başlık, beğendim.
şarkı yazıp satacak paraları kaldıracaktı bu kadar basit.
(bkz: nato beyin nato kafa)
sinan akçıl

Bana dönmek istemiyormuşsun
Hoppala yok ya
Geri dönmek istemiyormuşsun
Hoppala yok ya

bU SÖZLERi YAZMAK GERÇEKTEN BÜYÜK BAŞARI. OTURARAK ALKIŞLAMAK GEREKiR.
Olayımız sinan akçıl'ın başarısını çekememek değil. Olayımız sinan akçıl dinleyecek bir müzik zevkine sahip insanların çokluğu. Hayır yani o kadar mı düşük bir müzik zevkiniz var amk.

"ayyy sözlere bak çok gzl bebeğim yaa. * )))" diyeyim siz anlayın.
(bkz: o kim lan)
(bkz: kim lan o)
'olmayan başarıyı çekemeyen insan varsa alnından öperim ben' dediğimdir.

Bizdeki aşk rüzgârıyla uçtu
Kimse kalmadı
Tabii ki böyle olmasında
Senin gözlerinden pay var
Korkma benle yükselmekten
Hiç yıkılmaz bu dağlar

Seni gören kalp tak tak atıyor
Kafada şimşek çak çak çakıyor
Ha birde gördüm aşkların çoğunu
Bizdeki herkese fark fark atıyor

bu şarkı sözlerinde anlatılmak isteneni anlayan, biz anlamayanlara anlatsın lütfen.
Seni gören kalp tak tak atıyor,
Kafada şimşek çak çak çakıyor.

(bkz: bu mu yani)
(bkz: şakaysa komik değil gerçekse çok komik)
(bkz: who the fuck is sinan akçıl)
(bkz: 31 olsan çekilmezsin)
Gözle görülendiR.

sinan akçıl kendilerinden iyi bir konumda olduğu için, her istediğini elde edebildiği için, şarkıları milyonlarca kişi tarafından dinlenip beğenildiği için, bugünlere kendi emekleriyle geldiği için sözlük yazarları tarafından kıskanılmaktadıR.

Ama ne kadar eleştirirseniz eleştirin. Sinan akçıl'ın tırnağı olamazsınız...
ayip yani. dedirten olaydir.
o ses, o fizik, o sozler... ahhhh erkegim kirbacla beni.
Sinan Akçıl ın başarı çekilemez. Çünkü yok haha hiçbir fotoğrafçı çekememiş bu yüzden.
Olmayan başarısı nasıl çekilmesin derim. Aa pardon şarkıcı olupta sesinin kötü olması evet bu bir başarıdır unutmuşum.
böyle büyük başarılara imza atmıştır. http://alkislarlayasiyoru...digi-sarki-bate-toba-mare -- çekememekteyiz.
Sinan Akçıl hayranlığı kızların seviyesini düşürüyor.net.
güncel Önemli Başlıklar