1. 1.
  zeynep casalini, izel ve yaşar gibi önemli isimler için çalışmış, besteci; müzisyen kişi.
  6 -5 ... faidelibilgi
 2. 2.
  düm tek tek isimli eurovision şarkısının bestecisi aynı zamanda ebru yaşar ile beraber olduğunu öğrendiğim müzisyen kişi.
  -2 ... stuffedcrust
 3. 3.
  Türkçe popun yeni yükselen bestecisi ve aranjörü. izel, ferhat Göçer, candan Erçetin, yaşar, demet, Zeynep Casalini, Demet, Mustafa sandal, Gülben Ergen ve Ebru gündeş ile çalıştı. Hadise'nin Eurovision şarkısı Düm Tek Tek'i o yazdı.
  ... rick blaine
 4. 4.
  şarkı yapmayıp saçmaladığını düşündüğüm ticari kaygı güden sevimsiz insanımsı.
  12 -2 ... homolog
 5. 5.
  hadise' yi çatır çatır götürüyomuş bu abimiz.

  (bkz: abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür)
  (bkz: pazar sürprizi izleyen masum köylü)
  5 -2 ... samet190
 6. 6.
  hadise'ye yaptığı şarkılar çok birşeymiş gibi dahi sayılan, nilüfer'den birçok kimseye kadar bu yıl beste satan, bir türlü beğenemediğim alaturka besteci.
  3 -1 ... moncherie
 7. 7.
  hadise'nin gözleri kapalı, başını geriye atarak, kendini amerikalı bir pop ya da caz mı desem yok yok başka bir şey gibi sanarak, söyleyebildiğini zannettiği istiklal marşımızın içine sıçmasına vesile olan adam(!).

  Cüneyt Özdemir'in cnn türk kanalındaki programına telefonla bağlanarak "hadise, üstelik hiç bir ücret talep etmedi" diye çok utanç verici bir açıklamada da bulundu kendisi.
  daha ilkokula gitmeyen çocuklar bile, yarışmalarda istiklal marşını yürekten ve duyguyu karşısındaki insanlara vererek seslendirip, yaptığının vatan, bayrak, toprak ve uğruna dökülen kan maneviyatıyla ilgili olduğunu daha o yaşlarda bilirken, bu zat'ın* hadise'nin *icraat karşılığında para bile almadığını söylemesine "ee yani çüş" denir.
  5 -1 ... pisman olur da birgun
 8. 8.
  ilham perisi için 1,5 yıldır o peri belli derken çaktırmadan hadise den bahsetmiştir.
  ... thebalkanboy
 9. 9.
  x bestesini(hatırlayamadım) 3 dakika 15 saniyede yazdığını söylemiştir. kronometre tutuyor galiba beste yaparken.

  antipatik insan. *
  6 -1 ... ahmediburak
 10. 10.
  yanlış hatırlamıyorsam beyaz kendisine şarkı yazmak için gerekli 3 önemli şeyi sormuştu. sinan akçıl'dan gelen cevap: "birincisi düm, ikincisi tek, üçüncüsü tek."
  ... modelist
 11. sinan akçıl Başlığındaki Önemli Entry'ler