1. 1.
  habertürk spor spikeri...
  5 ... milistr0ke
 2. 2.
  haberturk spor haberlerini ve euro 2008 özel programını sunan tatlı mı tatlı, güzel mi güzel, hoş mu hoş, süper mi süper ötesi hatun.
  4 ... chilavert
 3. 3.
  --spoiler--
  Simge Fıstıkoğlu, Haber Türk Spor Spikeri ve Program Yapımcısı

  Ali Okancı ile birlikte sunduğu 'Spor Bülteni' programı ile Habertürk ekranlarında tüm gün izleyici ile buluşuyor. istanbul Üniversitesi'nde Sosyoloji lisansını tamamlayan Fıstıkoğlu, güzelliği kadar sporun her dalındaki bilgisi ile de her defasında izleyenleri şaşırtıyor! Fıstıkoğlu, mesleğe nasıl başladığını, bir kadın olarak spor spikeri olmayı ve yakın çevresinin konuyla ilgili yaklaşımını anlattı:

  Televizyonculuğu öğrenmek için iki sene önce Habertürk'e gelmiştim. Bana spor servisindeki bu görev teklif edilince hemen kabul ettim. 7 yaşından beri at biniyorum, sporu çok seviyorum. Enerjik ve dinamik olması da bana uygundu. Ben kadınların spordan anlamayacağı gibi bir düşünceye hiç inanmıyorum. Kadından gayet de güzel spor eleştirmeni olur. Moda sektörünü elinde tutanlar nasıl erkekse ya da kadınların hakim olduğu düşünülen yemek konusunu düşündüğünüzde nasıl erkekler aşçılıkta başarılı oluyorsa, bir kadın da spor spikeri ya da eleştirmeni olur. Aksini düşünürseniz, o zaman tüm jinekologların kadın olması gerekirdi! Sinema eleştirmenleri de o zaman iyi yönetmen mi olacak? Çevreden aldığım eleştiriler de hep olumlu oldu. Olumsuz ama yumuşak ifade edilen eleştiriler de oluyor. Ama tabi özellikle maille gelen kötü niyetli yaklaşımlar da var ama onları dikkate almıyorum. Genel yaklaşım hep olumlu.
  --spoiler--
  2 ... cnnturk
 4. 4.
  adına mı aşık olsam kendisine mi bilemediğim insan.. bi insan bu kadar mı çekici ve bu kadar mı güzel olur ya? severek izliyorum yeminle..
  4 -1 ... oopps i did it again
 5. 5.
  yanakları sıkılası spor spikeri. tombiş yaw.
  3 -1 ... rakimalboga
 6. 6.
  sonradan kasılarak öğrenilmiş futbol backgrounduna sahip izlenimi veren ve beni biblo olarak buraya oturtmadılar bende biliyorum benimde fikirlerim var gibi sürekli yorumcuların lafını bölüp gereksiz yere lafı uzatan melek.halbuse sadece gülsündür ve ekranda dursundur, kafidir.
  2 -1 ... zigana34
 7. 7.
  değil futbol badminton programı sunuculuğu yapsa kendini izlettirecek bayan.
  5 ... idriskaptan
 8. 8.
  spor spikeri için çok fazla güzel olan hatun. habertürkün spor haberlerini izleme sebebi.
  3 ... normlife
 9. 9.
  soyadının hakkını veren spiker.
  6 -1 ... el cielo
 10. 10.
  hakkında bu kadar geç entry açılmasını ve bu başlığa bu kadar az entry girilmesini garipsediğim, bu yüzden sözlüğe ve kendime kızdığım, güzel ve tatlı kızcağız.
  3 ... illetyus