bugün

sahi ne oldu ona, diye sordurur insana.
True a true diyerek katıldığım nokta.
bitiyoum şu hatuna.
makyajsız hali sözlükteki kezbanlardan çirkin, makyajlı hali sözlükteki kezbanlardan güzel olan ve aptal rolü oynayan müptezel fenomen.
birileri tarafından inim inim inletiliyordur.
çirkin bir kız. vücudu da kötü görünüyor..
"Ömcekkkkkkkk koyktun mu" diyen ve tüm dünyaya ifşası yayılmış bir rezil kadındır. Sözlük kızlarının attığı tırnak olamayacak biridir.
Ben nedense bu kıza sinir olmuyorum. Aslında aklı başında bir kız bence. Bakın biz yıllarca dirsek çürütürken, eşşek gibi ders çalışırken bu kız sadece bir video ile şu an dükkan açtı.Herkes bu kızdan nefret ediyorsa neden 600.000 takipçisi var bu kızın? bu ülkenin zihniyetine yakışan zihniyette bir kız.bakınız biz yıllarca eğitim alırken, bu kızın dükkan açması işini kurması biraz koyuyor. Ama bu kız salak, aptal surata bak tarzı yorumlar insanı bir yere kadar götürüyor. yazık ki ülkenin zihniyeti böyle, gereksiz iş yaparsın bir yere gelirsin. özetle biz kara kara mezun olunca ne iş yapacağız diye düşünürken bunların böyle bir derdi olmuyor.
(bkz: inanılmaz tatlı göğüsleri olan dost)
ülkenin içler acısı halini gösteren sosyal medya fenomeni. Sorun onda değil ona prim verem bizde.
görsel
Aşırı derecede seksi göğüslere sahip kadın.
Makyaj güzeli ama güzel güzeldir sonuçta makyajla bile olamayanlar da var .
instagramda falan ne kadar çakma ürün varsa bu kızın memeleri sayesinde satıryorlar.
kadınlığını kullanarak ünlü olan biri.
örümcek korktunmu diyor ve ünlü oluyor ne güzel türkiye acaba bende köpek korktunmu desem ünlü olurmuyum sorusunu akla getirmiştir ama saçma sapan hareketlerle ünlü olmak istemem.
(bkz: yıkık)
(bkz: boş beleş insan)
bir kaç sene önce ülke gündemini meşgul eden bomboş bir şahıs.

vücudunu sergileyerek instagram da takipçi ve beğeni kasar ancak.

avrupa da böyle tiplerin yüzüne bile bakmazlar bizde ise fenomen yapıyorlar.
sosyal medya üzerinden dolandırıcılık yaptığı gerekçesiyle tutuklanmıştır.
https://www.ntv.com.tr/ga...si,3hKPgkQbT0OtKVfBHmZ3jw
karı dolandırıcı çıktı.
Geçenlerde tutuklanmamış mıydı bu, ne ara çıkmışta tekrar yakalanmış???
harika bir kadın göt harika memeleer harika vücut 10 10 abi .