bugün

öyle bir başlık açmışsınki ben de sandım göt yanakları. bir heyecan girmiştim ama hayal kırıklığına uğradım. çatalına bile razıydım aslında.
Simge barankoğlu, șu nasanin, ve isviçreli Bilim adamlarinin peșinden koștuğu sir formulun sahibi olan, unlu profesor kiz degilmiydi bu kiz, Ben mi karistirdim. Bunu un sohret ve para icin, Ben de gotumu gogsumu acip korktun mu diyesim geldi de, Benim killi gogsum ve kuru Kara gotume kimse de bakmaz ki. Turkiye ile bir kez daha iftihar ettim, nasil bir genclik yetisiyor suphanallah.
Bizi zerre ilgilendirmeyen ama dövmecinin akşam boy abdestini almasını sağlamış durum.
Şimdi simge barankoğlu’nu örnek alan bir sürü Kezban gidip popolarının üstüne dövme yaptıracaklar.
Hiçbir şeyi kaçırmıyonuz.
Kadında, ayak bileğiyle beraber dövmenin en yakıştığı 2-3 yerden birine yaptırmış. Kurugötlü olmadığı için fiziği de dövmeyi kaldırmış.
Gerisi boş laf.
Ciddi ciddi %70’in bu oluşumu güzel bulduğu ve estetik algılarımızdan şüphe etmek yerine ne var bunda gayet güzel kız dediği bir ülkede yaşıyoruz.
Ben kendimi sorguluyorum; acaba ben de mi bir sorun var da bu gibi tipler önce özentilik sonra da fiziksel olarak bana itici geliyor diye düşündüm ama Allah’a şükür normale yakın olduğumun kanısına vardım.
Ciddi ciddi neden popi yapıyorsunuz böyle tipleri anlayamıyorum.