1. 1.
    bir olaydır. dövmeci erkek ise gereçkten zor bir çizim olmuşture ki büyük ihtimalle erkektir. sibel kekilli den sonra moda oldu göt üstüne dövme ah sibel ah.

bir ekşi yazarının entrysini okumuştum ekşi şeyler de de mevcut. türkiye de kadınolmanın zorluklarını anlatmış. o da böyle dövme yaptırırken dövmeci devam edemeyeceğim deyip

yarrağını göstermiş

ne olacak bu demiş.

kız da demiş ki git tuvalette işin gör gel demiş. amk dövmecisine bak ananızı karınızı yollamayın bu dövmecilere ben bunları böyle bilmezdim.

sonra dövmeci 31 çekip dövmeyi bitirmiş. kız gitmek istemiş ama ya başka dövmeci iyi devam ettiremezse demiş kızmak istemiş ama ya orospu filan yazarsa diye korkmuş.
    simge barankoğlu nun göt üstüne dövme yaptırması
    5 -3 ... hande recel boyle mi yapilir
  2. 2.
    öyle bir başlık açmışsınki ben de sandım göt yanakları. bir heyecan girmiştim ama hayal kırıklığına uğradım. çatalına bile razıydım aslında.
    5 -2 ... true
  3. 3.
    Simge barankoğlu, șu nasanin, ve isviçreli Bilim adamlarinin peșinden koștuğu sir formulun sahibi olan, unlu profesor kiz degilmiydi bu kiz, Ben mi karistirdim. Bunu un sohret ve para icin, Ben de gotumu gogsumu acip korktun mu diyesim geldi de, Benim killi gogsum ve kuru Kara gotume kimse de bakmaz ki. Turkiye ile bir kez daha iftihar ettim, nasil bir genclik yetisiyor suphanallah.
    5 -3 ... pipisiyle oynayan ergen
  4. 4.
    Bizi zerre ilgilendirmeyen ama dövmecinin akşam boy abdestini almasını sağlamış durum.
    3 -1 ... nihilistefan
  5. 5.
    Şimdi simge barankoğlu’nu örnek alan bir sürü Kezban gidip popolarının üstüne dövme yaptıracaklar.
    -1 ... fotosentezadam
  6. 6.
    arkadaki fon düğün için fotoğraf çektirenlerin albümü gibi durmuş. arkada flur iki göz eksik.
    1 -1 ... kafam bir milyon
  7. 7.
    Hiçbir şeyi kaçırmıyonuz.
    2 ... matbazel
  8. 8.
    Kendi tercihidir.
    ... forzaslan
  9. 9.
    göt var dediler geldik.
    2 ... kazangap
  10. 9.
    Kadında, ayak bileğiyle beraber dövmenin en yakıştığı 2-3 yerden birine yaptırmış. Kurugötlü olmadığı için fiziği de dövmeyi kaldırmış.
    Gerisi boş laf.
    1 ... altinorduu