bugün

teröristin terörden yakındığı tek ülkeyiz amk. mert olun lan azıcık yavşaklar. polis yaksın silopi'yi, siksin hepsini bu ne şımarıklık piç kuruları.

öskörlör bözö söldöröyörlör'la aynı kafa bunlar, sizin cahilliğinizi ilber hoca siksin, itler.

https://www.youtube.com/watch?v=fVbw-gT5gFM
yine mağdur olan kürtlerin başka bir sıçmığı. tabi rahatça molotof atıp kamu malı yakamayınca size göre terör oluyor.

çözüm süreci adı altında verilmedik taviz kalmadı ama hala bu arkadaşlar ağlıyor böyle tweetlerle. umarım bir gün bu nankör ve hain davranışlarınızın sonu gelecek ve allah size gereken hezimeti yaşatacak. bunlara destek verip böyle şımarıkça ve devleti kötü gösterir laflar etmesini sağlayan sözde aydın cihangir çomarları da kına yakabilir.
(bkz: yav he he)
sen git şehrin ortasına hendek kaz

sonra polis jandarma gelip o hendekleri kapatsın

sonra sen o adamlara uzun namlulu silahlar ve roketatarlarla ateş aç

sonra onlar karşılık verip birileri ölünce polis terörü olsun.

arkadaş ben gezide 15 gün polisle köşe kapmaca oynamış adamım, bana şu lafları söyletiyorsunuz. hiç bir fikir dahi üretmeyen terörist sevici sözde barışçıl solcularımız baktılar ki mağdur edebiyatı iş yapıyor, şimdi ona sarmaya başladılar. etek giyip, yüzünü gözünü kapatan, elinde molotof olan adam dünyanın her yerinde teröristtir ve vurularak öldürülür. iki kere iki dört.
bunlara iyi bakın pöh tarafından gebertilmiş itler. polis bana neden şiddet uygulamıyor silahla karşısına çıkıp ona ateş açmadıgımdan olabilir mi?

görsel
Hewallerin son mağdur edebiyatı.

görsel
birkaç orospu çocuğunun kendini bilmezce hareketleri sonrası yapılan müdahaleyi farklı şekillerde gösterip kendi taraflarından sempati ve adam pardon geri zekalı kazanmak için sarf ettiği çabadır. üzerine gidiniz daha fazla geri zekalıları kandırmalarına izin vermeyiniz.
sözde vergi veren pkk lı kürtleri açıga çıkaran olaylardır.
görsel