bugün

Clash of clans. Ne senle ne de sensiz olmuyor.
Half life.
Civilization V.
(bkz: the long dark) ayısı ile kurdu ile uğraşıp hayatta kalmaya uğraşmak illallah ettirmişti. şimdi azim ettim, bitiricem amına koyim.
worms world party
t:yazarların vazgeçediği oyunlar.
red alert 2 yr...
Cod2 , nfs mw.
knight online.
okey plus. vazgeçemiyorum bi türlü.
nfs mw, battlefield 3.
online soccer manager.
new star soccer'dır kendileri. Bütün başarılar tamamlanınca, tüm alınacaklar alınınca ve oyunda bir hedef kalmayınca siliyorum. Uzun bir süre sonra da canım çekiyor. Yıllara uzanan bir döngü oldu.
GTA Sa, Mafia 1-2, Hitman, Max Payne 2 bu oyunlar insanı kendine aşık ediyor. Mecnun edasıyla oyunları silip, yeniden yüklüyorum. Sanırım kafayı yedim vazgeçemiyorum.
The battle for middle earth 2. Evet
Telefonuma hiç oyun yok.

Telefonumu haberleşmek için ve internette dolaşmak için kullanırım sadece. Nadiren de fotoğraf çekerim.

Zaten bu yaşta telefonda oyun oynayacak zamanı geçmiş bulunuyorum bence.

Şimdi hatırladım kelimelik var ya oyun olarak. Ama silip silip yüklemiyorum. Yüklü duruyor hep. Çocuk ruhlu biriymişim ben de ne yaparsın.*
Clash royale.
kafa topu 2.
Subway surfers.
asphalt 8.
most wanted, ac 2 3 revelations
doksanlarda half-life oyunudur.

oyunu bitirince silmiştim, o zamanki bilgisayarımın hard disk kapasitesi yanlış hatırlamıyorsam 4,8 gbyte olduğu için başka bir oyun kurmak için silmem gereken dosyalar veya oyunlar oluyordu.

half life defalarca bitirmek için yeniden yüklenmiş, opposing force veya counter strike gibi farklı modları çıkınca da her seferinde sil yeniden yükle sil yeniden yükle yapa yapa, yüklemede gerekli olan 2900-72239-6562 seri numarası bile 20 yıldır aklımın bir köşesinde sinip kalmış.
Hiçbir oyuna o kadar değer vermem.
kafa topu olabilir, çünkü sinir kat sayımı artırıyor.
Pocket morty.
kelimelik.
güncel Önemli Başlıklar