bugün

sözlük formatını kavrayamamış, kavrasa bile formatı görmezden gelen ve bunda ısrar eden yazarlardır.
yaptığı yanlış bir hareketi defalarca tekrarlayan, uslanmayan, adam olmayan yazarlar için kullanılabilecek sıfat.
silindikten sonra silik veya silik yazar ünvanını alan yazarlardır.
silinemeyen yazarlar.
kitap okumayan, önemi hatırlatıldığında sinirlenen yazarlardır.
gerçekten sözlük bünyesinde var olan yazarlardır.

böyle bir başlık görene kadar bu kadar açık ifade etmeyi düşünmemiştim ama gerçekten bunu hakeden pek çok yazar var bu sözlük içerisinde.

kimse çıkıp da bana "sen kendine bak o kadar aydır yaklaşık 1 yıldır yazarsın daha kaç tane entry'in var. kimi eleştiriyorsun? " demesin. diyen çıkar elbet ama açıklamak isterim öncelikle.

kardeşim ben (ve benimle aynı durumda olan pek çok yazar) yazacak güzel bir şeyim olmadığı sürece entry yazıp sözlüğü kirletmiyorum. bir şeyler katacaksam eğer yapıyorum bunu. ama birçok yazar inadına boş beleş entrylerle, sadece o anki ruh halini belirten entrylerle sözlüğü doldurmakta. son zamanlarda laçkalaşan sözlük ortamına alet olmaktadır. önemli olan çok entry girmek değil öz entry girebilmektir. bir şeyler katabilmektir. burdan ota b.ka ayar veren herkese sesleniyorum kardeşim bir rahat durun artık. ne bu kuru fasulye yemiş de gazı varmış gibi hareketler. gidin halı saha maçı filan yapın stresinizi orda atın. buraya da saçmalamayın artık.

moderasyon da artık birazcık katı olmaya başlasın lütfen. yazar sayımız artsın sol frame coşsun derken çok göz çıkartıldı artık eleme zamanı geldi. hatta geçiyor bile...

edit: gülsem mi ağlasam mı bilemedim. bu entryi kötüleyen yazar silinesi yazar olduğunu kabul etmiş ki kötülüyor. canım sözlüğüm gösterdiğin bu ironilere hastayım senin.
kimsenin yazmaya cesaret edemeyeceği yazarlardır. *
(bkz: mr mojo risin)
(bkz: bkz yazarlığı)