1. 1.
    yeni bir yazarımız. hoş gelmiş.
    8 -4 ... stratosfer
  2. 2.
    akp sever yazar.

(bkz: kamil seven adam)
    22 -6 ... they killed kenny you bastards
  3. 3.
    akp ve tayyip hakkında "olumlu" görüş beyan etmiş, e ne duruyorsunuz tiz vurun kellesini.
    31 -31 ... tu kaka bana
  4. 4.
    güzel giydiren yazardır. karşısında anlayan var mı tartışılır. hoşgelmiştir.
    7 -11 ... darkranger
  5. 5.
    güzel bir gözlem yapmış yazardır.

(bkz: #6475670)
    2 -4 ... senurita
  6. 6.
    Tarihçi olmak istiyorsa yanlı söylemleri bırakması gereken yazar.
    17 -3 ... little tramp
  7. 7.
    akp'li olabilir.
    6 -1 ... system error
  8. 8.
    önyargılı, atatürk'ü anlamamış yazardır. atatürk'ün yaptığı devrimler, kurtuluş savaşı, cumhuriyet, yaptıkları ile dünya'yı kendine hayran bırakan bir liderin, çorabının rengi, içtiği alkolü, ile ilgilenmek yerine yaptığı işleri araştırıp incelemesi tavsiye edilecek yazardır.
    12 -7 ... heroo
  9. 9.
    kendisi hakkında akp'Li ve hatta yobaz , atatürk düşmanı vs. deneceğini bilen yazardır..tek entrysini okudum atatürk'le ilgili , katılmadım o başlığa da yazdım..eyvallah..

nick altına baktım ve beklenen tablo burdaydı..

ezik muhabbetine girmiyorum bile..zall'a selam ederim ama çoluk çocuk doldurdu buraya içine sıçtı şu güzel ortamın..peki ya akp'li diye yaftalanması ?

bir insan atatürk'ü eleştiriyorsa , atatürk'ü sevmiyordur , atatürk'ü sevmiyorsa , kesin akp'Lidir , akp'Liyse iran'lI GiBiDiR ??? böyle abuk sabuk çıkarımlar yaparak , atatürk vs. akp sidik yarışına döndürenler esasında atatürk düşmanları..

atatürk cumhuriyeti kurdu , kurduktan sora da çok partili hayata geçilsin diye kçını yırttı..şu an çok partili sistem var..başa geleni sevmiyorsan , sen de kendi manipulasyonunu yap istediğini başa geçir..ama yok eğer sende tanımlar tam oturmamışsa , neyle neyi kıyasladığını bilmiyorsan , boyundan büyük işlere kalkışma sus..

atatürk , akp'nin düşmanı ya da rakibi olamaz..akp bi partidir , atatürk bi insandır..bunun ayrımını yapmayanların bu adamı eleştirmesi , adamın en azılı anti- atatürk'çü bile olmasından daha tehlikeli..
    17 -14 ... hefeweizen
  10. 10.
    (bkz: ironi)

nickine ve bildiklerine bakılırsa.
    7 -2 ... cutthroat