1. 1.
  bir kitap adı. güzel konulardan bahsedeceği kesin.
  33 -17 ... zall
 2. 2.
  zall yazdı diye googledan araştırdığım ama bir sonuç elde edemediğim kitap ismiymiş. büyük ihtimalle onion uzantılı sitelerde satılıyordur. çünkü zall söyledi erişilmesi kolay olmamalıydı tabikide. hehe
  1 -1 ... barbieselim
 3. 3.
  serkan inci ve ismail alpen kitaba koydukları bu isimle slikon vadisi çalışanların saçlarının da yağlı, kokuşmuş ve pis mi olduğunu ima etmektedir?
  4 ... hala avcumda olmali yildizlar
 4. 4.
  Muhtemelen cumhuriyetin ilk yıllarına düşmanlık ettikleri, inönü'ye sövdükleri ve bol bol Akapeye selam çaktıkları kitaptır.
  Umarım yanılırım.
  Ayrıca bu kitabın tek bir sayfasını dahi bu ikiliden biri yazdıysa yılmaz Morgül gelsin bana kaysın.
  7 -1 ... alkolik oldum
 5. 5.
  edindiğim bilgilere göre kitap kapağını paintten yapmışlar.
  ... emperor vader
 6. 6.
  herhangi bir bilgi ya da ülkemiz sorunlarına çözüm önerisi sunmayacak dolayısıyla zaman kaybından başka bir halta yaramayacak kitap adı altında sunulan kağıtlar bütünü.
  1 -1 ... system error
 7. 7.
  indirime girmiş beyler alsammı?

  yazarlar içime sinmedi ama fiyat ucuz.
  2 -1 ... uzay muhtari
 8. 8.
  Pdf linkini bulursam indireceğim kitaptır.

  Ahhhah adamın sitesinde adamın kitabı için korsan arayışındayım. Umarım hoplatmazlar beni sözlükten.
  2 ... dakandaz
 9. 9.
  Basılı ürünler sürekli pahalanıyor o yüzden pazarda çiğdem satmak için gereken külah hammaddesi açısından fırsatlar barındıran kağıt tomarı.
  1 ... vigilante8
 10. 10.
  sözlüğe yazdıktan yaklaşık 9 ay sonra yayına çıkmış kitap. konusu çok güzel. sosyotrend'de anlattığımız konuların temel felsefesini oluştursun diye yazdık. insanları belli bir kafaya getirmek için gayet mantıklı bir kitap. çoğu insan hayatla alakalı düşünceleri yanlış hatalı. bu kitabı okuyunca hafiften doğru yola giriyor dünyaya bakış açıları. bütün ömrünü hatalı bakış açısıyla yaşamak da hiç zevkli ve faydalı olmasa gerek. bir an evvel kafa açıcı bakış açısı tamir edici bişeyler yapmak lazım. bu muazzam kitabı okumak gibi. tekrar okumayı bile seviyorum valla.
  8 -8 ... zall