1. 1.
    bir kitap adı. güzel konulardan bahsedeceği kesin.
    31 -13 ... zall
  2. 2.
    zall yazdı diye googledan araştırdığım ama bir sonuç elde edemediğim kitap ismiymiş. büyük ihtimalle onion uzantılı sitelerde satılıyordur. çünkü zall söyledi erişilmesi kolay olmamalıydı tabikide. hehe
    1 -1 ... coherence
  3. 3.
    silikon vadisi kafasıyla 90 yıllık meseleler
    serkan inci ve ismail alpen'in henüz okumadığım ama muazzam olduğuna emin olduğum kitabı.

kitapyurdunda ön şiparisteymiş.iki güzide, bilgin, olgun, zeka timsali(!) abimizin bu şaheserini okumamak olur mu dostlar? bütün bayram harçlıklarımı bu esere yatıracağım, tüm akraba, konu komşuya dağıtacağım. Maksat halkımız bilinçlensin.

ama sadece benim gayretimle olmaz. devletimiz harekete geçmeli bu kitap okullarımızda ders kitabı olarak okutulmalı.
    5 -1 ... monna rosa
  4. 4.
    serkan inci ve ismail alpen kitaba koydukları bu isimle slikon vadisi çalışanların saçlarının da yağlı, kokuşmuş ve pis mi olduğunu ima etmektedir?
    4 ... hala avcumda olmali yildizlar
  5. 5.
    Arkadaş herkes de kitap yazar oldu bu nedir yahu.

Bir kitap ismiymiş. Bir takım meselelerden bahsediyormuş.
    2 ... borulce
  6. 6.
    Muhtemelen cumhuriyetin ilk yıllarına düşmanlık ettikleri, inönü'ye sövdükleri ve bol bol Akapeye selam çaktıkları kitaptır.
    Umarım yanılırım.
    Ayrıca bu kitabın tek bir sayfasını dahi bu ikiliden biri yazdıysa yılmaz Morgül gelsin bana kaysın.
    5 -1 ... alkolik oldum
  7. 7.
    iki yalamanın kitabı.
    1 ... koca gotlu ogretim uyesi
  8. 8.
    edindiğim bilgilere göre kitap kapağını paintten yapmışlar.
    ... emperor vader
  9. 9.
    herhangi bir bilgi ya da ülkemiz sorunlarına çözüm önerisi sunmayacak dolayısıyla zaman kaybından başka bir halta yaramayacak kitap adı altında sunulan kağıtlar bütünü.
    ... system error
  10. 10.
    Silikon vadisi kafası =Kanka şu s*kilecek kızları bir yere toplamak lazım ya = facebook + instagram + snapchat = gerçekler.
    ... siradan sir adam