sevişirken fark yaratmayandır.

he ama silikon meme ağızda biraz kuraklık yapar.
silikon meme boktandır ki, bunun nedeni yuvarlak olmasıdır. kadınlar nedense hep bunu tercih ediyorlar, dekoltenin altında dolgun gözüksün diye sanırım. ama bunun bi de damla silikon olanları var, memenin kralıdır. hele doğal damla meme ise ölümlerden ölüm beğen.

(bkz: damla göğüs)
her türlüsü ile sevişmiş biri olarak (saldıray abi mod; on) anlamlı bir fark göremesem de tercih etmem gerekirse silikonu tercih ederdim.. eli avucu dolduruyor..

edit; kadınlar silikon yaptırınca da aynı zevki alıyorlar mı onu bilemiyorum işte? silikonlu bir yazar arkadaşımdan cevap bekliyorum..
ikisi de bir memeye hiç sahip olamamaktan iyidir.

bir arkadaşım dediydi; abi kadınsan ve biraz güzel memen varsa, erkeği çok kolay elde edersin.

üzerinde fazla düşünmemek gerek.

meme buldun da silikonlusunu arıyorsun...
(#10474305)
(bkz: bıngıldasın yeter)
doğal olan inek memesi kıvamında olmadıktan sonra her halükarda iyidir.
erkeklerin en çok yalan söylediği konudur.
aslında bu konuda erkeklerin düşüncesi budur :

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=73q2dUNwh6I
sözlük erkekleri bi sevişse rahatlayacak diye düşündüren başlıklar. vol1368327267
silikon meme tamamen erkekler karşısında egilen kendine öz saygısı olmayan kadınların yapacağı istir çünkü kadınlar silikonu kendileri için değil erkekler için yapar.
Silikon meme toplu durur ve sallanıp dalgalanmaz doğal meme ise hatun kişi ne kadar sporcu da olsa az çok sarkar. Hatun kişiler zıpladıkları vakit silikon ve doğal meme adasında ki fark bariz ortaya çıkar.
Doğal memenin alacağı versustur. Sıktın mı ten hissini hissedeceksin.