1. 48.
  olmasını gerekendir ama tek sıkıntı silik hesabın mailini bilip şifresini bilememek ve hesabın entrylerini silmek istediğinizde bu imkansız oluyor, bu nasıl bir bugdur zall kardeş?
  1 ... tetristekiuzuncubuk
 2. 47.
  kesinlikle desteklediğim kampanya. silik yemiş bir hesabım ve pişman olduğum onlarca entry var. siyasal ve kültürel olarak ben değişsem de entrylerim hala orada. işin kötü tarafı adım soyadımla açılmış başka bir silik hesabın nickaltında benim eski nickim diye girim var. Adım soyadımla olan silik hesabın enrtylerini verdiğim bilgiller doğrultusunda sildiler sağolsunlar. ama diğer silik hesabım hala duruyor, bir türlü hatırlayamadım gerekli maili. şifreli göstermeleri bile yeter mail adresimi. şıp diye geliverir aklıma.
  ... tetristekiuzuncubuk
 3. 46.
  kesinlikle desteklediğim, desteklenmesi gereken kampanyadır.
  ... cigarettes after sex
 4. 45.
  gayet mantıklı istektir. destek veririm.
  1 ... telliadam
 5. 44.
  özel mesajla kutuma hiçbir şey gelmedi. *
  ama ben insanlık adına bu kapmanyayı destekliyorum. kendi isteğiyle üyeliğini sildirmiş yazarlar dışında kalanlar için böyle bir uygulama yapılabilir.
  ... aslan gorunumlu masum kedi
 6. 43.
  özel mesaj kutuma gelen mesajdan sonra haberim oldu. bakarsın bir gün bizimde başımıza gelir deyip destekte bulunduğum olay.
  1 ... deli picak
 7. 42.
  moderasyonun sesimizi duyması için daha fazla desteklenmesi gereken kampanya.
  ... bunu bilmeyenler var
 8. 41.
  Felaket gaza gelerek desteklemekteyim, öyle böyle değil yani, çocuğum olsa kesecek durumdayım, kampanyası*
  ... kedimi kim 7
 9. 40.
  haktır. destek verdiğim kampanya.
  1 ... stroszek
 10. 39.
  Silinmenin de dereceleri olsun. Formatı bozarak silinmek ayrı, hakaretten silinmek ayrı. işte o format bozanların sahip olması gereken hak. Misal ben master yaparken harvard sitili citiation yapmadığım için uyarılmıştım ingiltere'de.
  ... sextillion