bugün

sinirlenmiş sahip.

kızma amcasi daha çok cahil
ismail!
q klavye kullandığını belli etmiştir.*
(bkz: sözlük sahibi)
geç bile kalmıştır. bütün bunları söylemeden bir gece yarısı operasyonu ile bahsettiği tüm yazarları silmelidir.

ben anlamıyorum sizi arkadaş! bütün gün gelip "uludağ sözlük öyle berbat, böyle iğrenç" diye moderasyon başlığına, sözlük sahibine, sözlükle alakalı herkese giydiriyorsunuz. buraya kadar bir şekilde anlaşılabilir yaptığınız, çünkü sözlüğün gidişatı hakikaten hiç iyi değil. elinizden sadece bu geliyordur, yazıyorsunuzdur, amenna!

ama adam çıkmış birsürü konuyla alakalı bir sürü şey söylemiş, sözlüğün daha yazılabilir, okunabilir bir yer olması için bir şekilde çalışmalara başlandığının sinyalini vermiş. buna katkıda bulunacağınıza, yardım edeceğinize gelip hala dalga geçiyorsunuz, adamı yaftalıyorsunuz.

lan sanki bunu yapan ilk sözlük sahibi zall! aytrıca heralde bu şekilde yaptırımları olacak, gayet doğal. sen burada yazar olmak isterken de biliyordun buranın onun kurduğu bir yer olduğunu değil mi nihayetinde? eee nedir o zaman derdin, sorunun. çünkü zoruna gitti, çünkü bu söylenenler gerçekten hayata geçerse biliyorsun başına geleceği. şimdiye kadar zall sözlükle ilginlenmiyor, onu yapmıyor, bunu silmiyor derken en ufak bir gelişmede hemen "tehdit eden sözlük sahibi" olunuyor demek ki.

ne kadar ikiyüzlüsünüz lan!

peki işin diğer tarafı; zall'ın bu konuyla alakalı hiç mi suçu yok. illa ki var. ivedilikle yazar alımlarının durdurulması lazım öncelikle. var olan yazar sayısının da temizlik operasyonu ile düşürülmesi, sözlüğün bir müddet kendi yağında kavrulması, adam olması lazım. biraz az tık alsın bir dönem de, ne çıkar! ardından 7. nesille başlarsınız zaten yine dönmeye. o zamana kadar da moderatör olayına bir çözüm gelirse şahane olur. zira koca sözlük 2-3 moderatörle dönmez, dönmüyor zaten.

şimdi bana yalaka diyeceksiniz, varın deyin. hiçbir şey değiştirmez bana söyledikleriniz nihayetinde. ben bu hakkaniyetsizliğe, ikiyüzlülüğe tahammül edemiyorum sadece.

neyse, haydin selametle!
güncel Önemli Başlıklar