bugün

sadece acemilerin yapacağı şeydir. usta birisi böyle bir hata yapmaz. iki göz de her daim açık ve hedefte olacak muhteremler.
sniperla tek gözünü kapatma bakalım hedefimi vuruyosun yoksa dağı taşı mı.
--spoiler--
sniperla tek gözünü kapatma bakalım hedefimi vuruyosun yoksa dağı taşı mı.
--spoiler--

dürbün müstesna bir durum tabi. evet. lakin keskin nişancı tüfeklerine sniper demezsek sevinirim çok ergenus duruyor. Ne her keskin nişancı sniperdır. Ne de he dürbünlü tüfek sniper tüfeğidir.
sınaypır.
hala snaypır diyorlar ya?

inşallah askerde dayak yiyip sakat kalırsınız.
siyenpi(r).
evet doğrusu iki göz açıkken nişan almaktır.

görsel
görsel
görsel
görsel
şınayder.
tabancada 25 metreye kadar ve yivsiz tüfeklerde tüm mesafelerde, bırakın bir gözü kapatmayı nişan almaya çalışan kişiye atıcı denmez.

acemilere piyade tüfeği eğitimi verilirken tek gözü kapattırmak eğitimi kolaylaştırdığı için uygulanır. usta atıcılar hiçbir silahta, dürbün falan fark etmez, tek gözü kapatmaya ihtiyaç duymaz.
Sözlük değil keskin Nişancı yuvasıymış. ilginç.
nişan alırken katti surette göz kapatılamamalıdır. dürbünlü silahlar istisnadır ama keskin nişancı silahları dışında hiçbir silahla nişan alınırken gözün teki kapatılmamalıdır. ben şahsen tek gözümü kapamıyorum. buna rağmen gayet güzel ördek avlıyorum. (arkadaşlar bu arada sniper sandığınız gibi bir silah türü değildir. sniper nişan almak üzerine özel olarak eğitilmiş kişilere denir)
önceden nişan almayı sağlayan mercekler yoktu bu yüzden nişan alırken gezle arpacığı ayarlamak için tek göz kapatılırdı halada kapatılıyor ama mercekli silahlarda gerek yok.
Denge etmeninin sağlanmasında birincil koşuldur. Kıbrıs'ta askerlik yapanlar bilmeyebilir.
ben ikisini de kapatıyorum.
rimel sürerken nasıl ağzımız açıksa anlamsız bir şekilde buda öyle bir şey.
Her dürbünlü tüfeğe sniper demeyelim. Gerçek ismi 4 6 dır. Evet.
Anlamsız değildir, odaklamada yardımcı olan hareket.
Diğer göze göre hedef şaşmamak için kullanılan yöntem. Silahı tuttuğun yöndeki gözün açık olacak ve. (bkz: )gez göz arpacık
güncel Önemli Başlıklar