1. 1.
    Son zamanlarda iyice azıtan silah, mafya, cehalet üçgeninden bıkmış izleyicilerin yapımcılara son ihtarıdır. Bundan sonraki aşamaya geçirmeden akıllanın artık yahu. El kadar çocukların da rol aldığı dizilerde çatır çatır silahlar çıkıyor. Bu nedir beyler hanımlar? Kaç senelik insanım bu yaşıma kadar silahı ya polis ya da asker cebinde gördüm. Gel gör ki dizilere bakınca her gün herkes elinde silah patır patır insan öldürüyor, her mahallede bir mafya bozuntusu var.

Milletin geçim derdi var senaryosuna zıçtıklarım. Anladınız mı?

Sıçtığımın silahlarını bir yerlere bırakıp normal hayata dönünceye kadar dizi mizi izlemiyoruz. Anlaşıldı mı?

Var mısınız dostlar? Dizilerden silah ve mafya çıkarılana kadar dizi film izlemeyelim?
    8 -2 ... thelma
  2. 2.
    Ben zaten dizi izlemiyorum.
    Yani hiç dizi izlemiyordum

Yıllar sonra bir zamanlar Çukurova ya başladım şimdi
    Güzel dizi.
    Silah var diye de bırakamam kimse kusura bakmasın

Elimiz yüzümüz yastığımızın altı dolabımız silah zaten silahlı dizi izlemeyi niye bırakıyoruz ki.
    3 -1 ... baybolla
  3. 3.
    O zaman silahlı periyi izleyin.

Tam thug life oldu ha.
    3 -2 ... serpil silahliperi
  4. 4.
    öyle birşey olsa kanallarda dizi kalmaz.
    3 ... pozitifdeli0320
  5. 5.
    Normal bir aile dizisine bile düzinelerce silahlı adam yerleştirmenin bir amacı vardır elbet. Ama o amaca hizmet edenlere saygı duymak zor.
    4 ... thelma
  6. 6.
    kadın ağlamalı, uzun uzun manasız bakışmalı, aşk meşk dırıltılı dizi izlemek istemiyoruz. aksiyon dolu vurdu kırdı çatapatlı ve süreleri maximum bir saat 15 dakikayı geçmeyecek diziler istiyoruz.
    1 ... autocadd0584