1. 1.
    adım başı magandanın, kadına şiddetin bu kadar arttığı memlekette güvenlik güçleri gelmeden kişilerin kendi güvenliğini sağlaması için silahlanmanın önünün açılması ve ruhsat işlemlerinin kolaylaştırılması kampanyasıdır.

bilinçli silahlanma ile pek çok insan silahın caydırıcılığı sayesinde hayatta kalacak..

silah ruhsatı almak kolaylaştırılsın kampanyası
    3 ... system error
  2. 1.
    Şok cihazıda olur ucuzda.
    1 ... kalahari 1
  3. 3.
    desteklediğim kampanya.

suçlu ve suça meyilli tipler zaten ruhsat vs. sallamaz. her an suç işlemeye hazırdırlar ve en iyi ihtimal bıçaklar veya ruhsatsız tabancasıyla gözünü kırpmadan vururlar.

oysa normal, yasalara bağlı bir vatandaş her an suç işlemeye hazır değildir. üzerinde bıçak vs taşımaz, ruhsatsız silahla da gezemez. bu vatandaşın silah taşımak için tek amacı en fazla kendini savunmak olabilir.

dolayısıyla bu vatandaşın da ite kopuğa karşı yasal olarak silahlanması kolaylaştırılmalıdır.

şunu da not düşeyim. zorunda kaldığım son 3 kavgada hep en az 4-5 kişilerdi. birinde bıçaklandım, birinde kafama kaldırım taşıyla vurmaya çalıştılar ıskaladı, bir tanesinde de yine bıçak çektiler bu sefer deneyimli olduğumdan arabayı üzerlerine sürüp kaçtım *

adam gibi kavga etseler sonuçta zopayı yerim ama bir tanesini gözüme kestirip hastanelik ederim. 4-5 kişi dalıp bıçaklıyor bir de kalleş orospu çocukları. işte böyle anlarda kör bir bıçakla gitmek yerine ruhsatlı tabancamı çıkarıp havaya sıkmayı, saldırmaya devam ediyorlarsa da tek tek indirmeyi tercih ederim.
    1 -1 ... nesgayfe