bugün

su tabancası.
Tactilite t2 kesinlikle. Tank deliyor amk. OA-93 de iyi. Ha yok sadece tabancastiyorum diyorsan tabii ki desert eagle.
counter terrorist 4.4'ünü terrorist 4.2'sini alabilir. 4.6'sı da alınabilir.vurursun ise yarar, vuramazsan sorun büyük. yanına 1.3 al efsane ikili.
Point blankcilerin biriktiğı başlıktır. Alabileceğiniz silah yavuz16'dan fazlası olmadığı için mecburen onu alacaksınız.
Bireysel silahlanmayın.
her özelliğinin yanında ağırlığına dikkat etmeleri gereken tavsiyedir.

akşama kadar belinde taşıdığın makine belli bir zamandan sonra ciddi rahatsızlık veriyor. kışın palto falan var diye kılıf kullanıyorsun rahat ama yazın tam bir dert.

silahlarınızı ruhsatlı kullanın, ödeyin 5 yıllık vergisini takın belinize.
mantar tabancası.
1858 remington diyorum başka birşey demiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=pC5mwOJ2Khg
sulu tabanca.
taramalı.
"Duvar deliyor" diye yükte ağır silah almayın. Tabancası da av tüfeği de kullanırken de taşırken de gereksiz yorar.

Bunun yanında ellerin boyutuna uygun bir şey alın. Küçük ya da büyük olduğu için elinize tam oturmayan, kavrayamadığınız tabancalardan uzak durun.

Tüfekte de kol boyunuz önemlidir. Çok küçük olduğu için sağlam tutamadığınız tüfeğin kaynağını iyi yapamazsınız. Tepme esnasında elinizden kurtulur. Yok, büyük bir tüfek ise de gene kaynak sorun olur ve tepmesiyle kendinizi kıçınızın üstünde bulabilirsiniz.
Mühimmat olarak bulunabilirlik açısından 9x19 olması tavsiye edilir.

Stoeger özellikle namlu Ömrü açısından poligonlarda kendini ispatlamış bir silahtır.

Glock dolu 850 gr ağırlığıyla tercihi hafiflikten yana olanlara tavsiye edilir.

Eğer sürekli Üzerinizde taşıyacaksanız ince ve estetik olması bakımından 3. Nesil browning tavsiye ederim.

Kamu görevlisi değilseniz beretta, cz ve sarsılmaz gibi hizmet tabancası olarak nitelendirilebilecek iri modeller gereksizdir.

Afaki yabancı modellere heves etmeyin. Yerli firmalar da aynı kalitede.
Ak-47.
Kalaşnikof.
Keleş.
görsel
zigana sport.

kendisi 9x19mm olmasına rağmen menzilinin uzun olmasından (100m) yakın mesafede .45lik gibi etki eder. yaralamaz direk öldürür.
sig sauer serisi fena değil. ancak temizinin ikinci eli 25.000 liralara kadar çıkmakta.
fiyat performans olarak en iyisi bana göre cz 75 serisidir. ikinci eli 4.000'dan, 10.000 liraya kadar değişir.
browning de birkaç serisi haricinde güzeldir. zaten fiyatlara baktığınızda anlayacaksınız hangisi iyi, kötü.
beretta, cz'ye güzel bir alternatif olabilir.
ruger marka tabancalar diğerlerine göre nispeten ucuz ve beklentiyi karşılayabilecek performansta. tercih edilir mi? kişiye bağlı.
five seven adlı tabanca ülkemizde hem az bulunmakta, hem pahalı.
glock marka tabancalarla ilgili herhangi bir bilgim yok.
fransız onlusu ucuz ve tercih edilen bir silah. tavsiye edileni çıplak namlulu olanı. buna nedense kanım hiç ısınmadı.

tabi en güzeli hiç tabanca edinmemek ancak kişi şayet herhangi özel bir güvenlik problemi vesaire varsa ruhsatlı bir şekilde olmak şartıyla tabanca edinmelidir.

onun dışında gereksizdir, şeytan bir adım ardınızda gezer.

gerekmedikçe uzak duralım.
luger-nam-ı değer alman çıplağı,
smith wesson toplu uzun namlu
bizim arkadaştan 2.el zigana sport için anlaşmış bulunmaktayım. Taşıması biraz sıkıntı çok kaba bi silah diyorlar ama bakalım.
Boncuklu tabanca. Tabiki şaka hehehe.
Ciddi olucak olursam yerli markalardan uzak dur. Arabayı da silahı da denemeden alma. Eline al kavra bak. Emniyet sistemleri de önemli Naçizhane tavsiyem cekoslavak yapimi cz75 de horoz emniyeti ile mandal emniyeti bulunuyor bilgilerine. He birde temizliği ve ruhsat durumu var vergisi vs. silahi sivilsem almam yani.
Eğer belde taşınacak bir silah ise tavsiyem hs2000 olur. Evde bulundurma amaçlı ise yerli üretim zigana sport modeli iyidir. Ayrıca belirtmek gerek silah öcü değildir millet. Doğru ellerde dost bile sayılır. Amerikalıların bir sözü vardır, silahlı kötü bir adamı durdurmanın en iyi yolu, silahlı iyi bir adamdır.
benim de vardı bir tane efsane bir şey.

ama boncuğu çabuk bitiyor amk.
her kullanımdan sonra söküp temizlenmek istemeyen sağlam ve hafif bir silah tavsiyesinde bulunduğum.
tabanca önerileridir.

yabancı cek 16. yerli tisaş 1911.
ateşli silaha gerek yok, çivi tabancası alın zaten ev içinde 7-8 metreye kadar delik deşik ediyor. hem ruhsat gerektirmiyor.
sözlüğe kalıpta silah alıyorsa o hıyardan adam çıkmaz. gider zirvede bizi vurur amk.
güncel Önemli Başlıklar