bugün

hiçbir zaman, hiç bir şekilde hayatta bulundurulmaması gerekendir. bencil, fitne, ikiyüzlü olmaları geçerli sebepler arasındadır.
hayatındaki sana değer vermeyen, kendini bi bok zanneden kişilerdir.
1-hesabı kitabı kuvvetli olan asalaklar.
2-sürekli birilerinden bir şey bekleyenler.
3-kadını 3. sınıf gören erkekler, erkeği sponsor gören kadınlar.
4-eğitime ve iletişime kapalı minik beyinliler.
5-haksız olduğu halde haklıymış gibi davranıp sadece kendi kıymetini sıfırlayanlar.
özür dilemekten yoksun süper egolular.
6-vicdanı, adaleti, şevkati olmayanlar.
7-aptal insanlar.
8-yüzü kızarmayan, gözü yaşarmayan insanlar.
9-küçücük menfaatler için küçülenler.
10-çocuk, çiçek, hayvan... bu üçlüden hiçbirini sevmeyen insanlar. en azından birini sevmek kurtarır.
burnu havada insandır.
borç para alıp, ödemeyen. dışarda ben zenginim diye para savuran yavşaklara denilecek cümledir.
sevgilim bugün kaç paran var? diyen kız.
çıkarcı insanlar
obların yalakaları
yüzüne gülüp arkandan konuşan
erkekliği sadece önündeki penisten ibaret sanan herseye sokup çıkaran
ve son olarak tabi ki yalancı insanlar...
'kemal kılıçdaroğlu' yazdım ve aldığım eksilerden şunu öğrendim, vaazını da veriyorum: buradakilerin yüzde 90'ı chp'lidir.. bir daha bu sözlükte solcu ayağına yatan olursa ayağına sıkayım... işçi emekçi edebiyatı yapan, özgürlükten bahseden olursa aklına koyayım..
şakirtler.
kapitalist sirin.
yaşça küçük olan kardeşler için çoğu zaman geçerli tümcedir.
takunyalı sirin.
yaşlı, hamile, çocuklu vs. olduğu için değil, sırf "bayan" olduğu için otobüste, yolda, gişede, orda, burda inisiyatif isteyen makyajı bol kadınlar. hepsine siktir git diyesim geliyor sözlük.
aref ghafouri abi. net. keçi sakalığını şaaptığım.
1. şu sözlüğe kıçı kırık bi entry girerken bile ulan acaba bundan içeri tıkabilirler mi şeklinde düşündürecek kadar faşist bir düzen kurulmasına sebep olan erinden generaline kadar tüm imam ordusu mensupları.
2. gözümüze soka soka özgürlüğümüzü elimizden alıp diktasına kuran siyaset ve yargı mensupları
3. ülkede herşeyi güllük gülistanlık gösteren yandaş basın
4. götünden anayasa uyduran para babaları
5. tüm bu olanlara rağmen hala adam gibi bir politika üretemeden ezberden muhalefet yapan partiler
6. iki kuruş menfaat uğruna tüm bunlara sessiz kalan yığın

bu ülke siz olmadan çok daha yaşanabilir olurdu.
ilgi çekmek için herkesi salak yerine koyan kişidir.
Eski sevgili bir türlü diyemesemde .
universitede sürekli ortam yapmaya çalışan ve önüne gelene yavşayan, yapmacık, yapışkan tipler.
(bkz: annesi ölen çalışana izin vermeyen patron)
(bkz: fırça bıyık)
ajdara.
robinson zapata.
üniversitede kılığına kıyafetine hocaya benzer yanının olmamasına hocadan bilim insanından çok çaresiz bir ev kadınına benzeyen haline bakmadan ve birikiminiz hakkında en ufak bir fikri yokken size senin birikimin bu yazarı incelemeye yetmez diyen anormaller,

siktir git lan.
aile içinde herşeyi karıştıran her b.ka burnunu sokan akrabalardır.
amca ve yenge burdan size sesleniyorum.
etraftaki herkes.*
güncel Önemli Başlıklar