bugün

Kıskanç arkadaş.

Her zaman ikiyüzlü davranır, sizi teselli ederken dahi kıvranmanızdan memnundur. Özel Bir şeyler paylaşma gafletine düştüyseniz hele geçmiş olsun. Düştüğünüzü düşündüğü an bunları size karşı kullanır hatta çoğunlukla başkalarıyla da paylaşır ve adeta yıllarca bunun için bekliyormuş hissi verir.

Tuhaf bir arkadaş türüdür kendileri zira aynı zamanda sizden kopamaz da; Parazit gibidir bir nevi. Sizinle var olur, içten içe ölmenizi ister ama sizden de uzaklaşamaz. Bu kıskançlığı fark ettiyseniz ne ala, uzaklaşır kurtulursunuz. Lakin fark edemediyseniz, en yakınınızda her gün kuyunuzu milim milim kazan bir düşmanlasınız demektir. " Neyimi kıskanıyor olabilir ki ? " Şüphesi de yanında huzur bozan bir hediye.
Karşı cinse hoş görünmek için ortamda her türlü yüzsüzlüğü, şebekliği yapan arkadaş.
bir derdinden sıkıntından bahsettiğinde ya onda ne var ben bunu bunu yaşıyorum şeklinde olan arkadaş tipidir. örn:
- 2 aydır terapi alıyorum
+ ben de 1 senedir alıyorum yaa 2 ay da ne varmış.s
Bencil insan tipidir. işine gelince arayan soran selam veren kişiler aslında çok aciz ve işe yaramaz kişilerdir. Acilen uzaklaşması gerekir. Çok oldu öyle arkadaşlarım hatta insanların yarısından fazlası bana göre.
edit: ha sonra ne mi oldu şu anda çevremde aşırı insan yok ama görüştüğüm arkadaş ve dostlarımdan oldukça keyif alıyorum. Birbirimizi anlıyoruz.
Bir yerde buluşursun muhabbet için, sürekli telefonu çalar meşgule atmaz açar, kapatmaz işim var sonra ararım demez o tip.
Her dertli olduğunda sana koşan ama kırkyılda bir derdin olduğunda bahaneler üreten tiptir.
Aynen aynen bende de öyle yaa, evet evet bizde de var. He yok yaa ben denedim de beğenmedim, zevk meselesi tabii arkadaş tipidir.
sadece başı sıkışıp işi düştüğünde sizinle iletişim kuran her türlü insanla arkadaş, akraba, komşu demeden muhabbeti kesmek gerekir.
Yüz yüzeyken konuşmayıp sosyal medya üzerinden canım cicim çeken tipler. Evet.
yağcı, yalaka gereksiz öven arkadaşlardır.
Istediği zaman size istediği gibi gelen, ben iyi bir insanım ayaklarına yatıp onu bunu eleştirip aynı şeyleri yapmaktan geri kalmayan herhangi bir insanı asla hayatınıza almayın. Bırakın arkadaş, bunlardan pabuç bile olmaz. Olsa da ederi o kadar değilken sırf marka diye, 300 tlye satılan ama aslında 2 hafta sonra sizi yolda bırakan dandik ayakkabılardan olur o kadar.
Baskasini buldu mu gotu kalkiyosa. Siktir edin ibneyi.
aramadan aramayan yazmadan yazmayan hep bi bahanesi olan her insanı siktir edin.