1. 1.
  ben seni arayacağım diyip aramayan.
  1 -1 ... ne alakasi var oglum
 2. 2.
  Böyle küfürlü entryleri ve başlıkları sevmem ama bazı insanlar bazı kelimeleri cidden hakediyor.

  Et gitsin, edin gitsin.
  1 -1 ... kara erik habbesi
 3. 3.
  Sürekli birseylerden saatlerce dert yanıp hayat enerjinizi sömüren kişiler. Ben çok büyük bir derdim yoksa insanların canını sıkmaya utanıyorum çünkü empati yapıyorum. içinden "banane bundan aq" Diyebilir çünkü.
  3 ... ay bala
 4. 4.
  Genelde arkadaş olayına karşıyım. Ailemden değil sevdiğim birisi değil ne yapayım gereksiz insanı? Arkadaş dediğiniz herkesi edebilirsiniz. Gereksiz olduklarını zaman içinde görürsünüz.
  ... marie antoinette
 5. 5.
  Kıskanç arkadaş.

  Her zaman ikiyüzlü davranır, sizi teselli ederken dahi kıvranmanızdan memnundur. Özel Bir şeyler paylaşma gafletine düştüyseniz hele geçmiş olsun. Düştüğünüzü düşündüğü an bunları size karşı kullanır hatta çoğunlukla başkalarıyla da paylaşır ve adeta yıllarca bunun için bekliyormuş hissi verir.

  Tuhaf bir arkadaş türüdür kendileri zira aynı zamanda sizden kopamaz da; Parazit gibidir bir nevi. Sizinle var olur, içten içe ölmenizi ister ama sizden de uzaklaşamaz. Bu kıskançlığı fark ettiyseniz ne ala, uzaklaşır kurtulursunuz. Lakin fark edemediyseniz, en yakınınızda her gün kuyunuzu milim milim kazan bir düşmanlasınız demektir. " Neyimi kıskanıyor olabilir ki ? " Şüphesi de yanında huzur bozan bir hediye.
  9 -1 ... elisabethvogler
 6. 6.
  Karşı cinse hoş görünmek için ortamda her türlü yüzsüzlüğü, şebekliği yapan arkadaş.
  1 ... kotasiz parti
 7. 7.
  Bin kötü bile olsa söylediği her şeyi desteklemenizi isteyen arkadaş tipidir. Herkesin kendi görüşleri var. Bir insan yanlışa yanlış dediğiniz için size olan sözde sevgisini anında silebiliyorsa zaten hiç arkadaşınız olmamıştır. Sizi kullanıp yalnızlığını gidermeye çalışıyordur.
  2 ... erkeksi bayan buse
 8. 8.
  bir derdinden sıkıntından bahsettiğinde ya onda ne var ben bunu bunu yaşıyorum şeklinde olan arkadaş tipidir. örn:
  - 2 aydır terapi alıyorum
  + ben de 1 senedir alıyorum yaa 2 ay da ne varmış.s
  1 ... zuzu miu
 9. 9.
  Bencil insan tipidir. işine gelince arayan soran selam veren kişiler aslında çok aciz ve işe yaramaz kişilerdir. Acilen uzaklaşması gerekir. Çok oldu öyle arkadaşlarım hatta insanların yarısından fazlası bana göre.
  edit: ha sonra ne mi oldu şu anda çevremde aşırı insan yok ama görüştüğüm arkadaş ve dostlarımdan oldukça keyif alıyorum. Birbirimizi anlıyoruz.
  1 ... oldu o zamann
 10. 10.
  Bir yerde buluşursun muhabbet için, sürekli telefonu çalar meşgule atmaz açar, kapatmaz işim var sonra ararım demez o tip.
  1 ... napacuhh