1. 1.
    Ağır yüzsüz, anası Ve babasından utanma denen şeyin zerresini almamış, suratına tükürsen mutlu olacak, muhtemelen dayak arsızı bir tiptir.

Hemen her ortamda böylesi 1-2 numune bulunur. Ekseriyetle de kimse tarafından adam yerine konmaz.
    12 -5 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Siklenmeyen entry veya başlığını silip bir süre sonra aynı şekilde tekrar tekrar yeterli ilgiyi görene kadar yazan tiple aynı kişidir.
    14 -2 ... kedilerinbabasi
  3. 3.
    Kendisini siklemeyen insanların inadına ilgisini çekmeye çalışan fakat inatla ilgi
    Çekemedikçe yılmayan yüzsüz tiptir.
    12 -5 ... alkolik oldum
  4. 4.
    Bazılarına götü yanmış gancık eşşek gibi entry girdirir.

Neyse birader suçlu biz oluruz biz..
    1 -4 ... ibik bin zibik as
  5. 5.
    ergenliğini ilim irfan yuvası uludağ sözlük'te yaşayan bir yuvrucak olabilir.
    1 -1 ... bedreddin
  6. 6.
    Dikkatini çekmeye çalıştığı kişi siklemediği halde inatla onun ilgisini çekmeye çalışan yıkık tiptir.

Yüzsüzlüğü ile meşhurdur böyle tipler. Gurur Ve onur hayatlarının zerresinde bulunmamıştır.
    10 -5 ... alkolik oldum
  7. 7.
    Bozuntuya vermeme çabasında olan kişidir. Siklenmedigini kabullenmek istemez.
    2 ... kendi kendine kendini arayan
  8. 8.
    Sikleyin olum onları bütün kötülükler onların başının altından çıkıyor. Sikliyomuş gibi yapsanızda olur.
    2 ... t e b
  9. 9.
    Yan hesaplardan kendi nickaltına "özledik, geri dön reis, nerelerdesin" gibi şeyler yazan tiplerdir.
    11 -1 ... gethere
  10. 10.
    Benim bu bildiğin ilgi çekemediğimde maymun olmaya razıyım.
    ... asikadin