1. 1.
  efendim, evrimcilerin en büyük açmazlarından birisidir bu durum. bildiğiniz üzere halk arasında penis olarak da bilinen sik organı pek çok farklı görev ifa eden kas, sinir ve damar gruplarından oluşmaktadır. bunlardan birisi eksik olduğunda ne olur? kalkmaz. demek ki evrim teorisi doğru ise bu birden farklı doku tipi hep bir arada, komple olarak evrimleşmiş olmalıdır. böyle bir durumun gerçekleşmesi ihtimali ise hesaplamalara göre altı katrilyonda birdir. o halde evrim teorisi yalandır. komunistlerin, insanları dinden soğutmak için debelenen şerefsizlerin oyunudur. din düşmanları yüz küsür yıldan fazladır evrim diye bi sik tutturmuş, binlerce makale yayınlamışlar, üniversitelerde kürsüler kurmuşlar, sırf bu işe özel dergiler çıkarmışlar, fosil araştırmaları yapmışlar, genetik araştırmalar yapmışlar. sırf din düşmanı oldukları için.
  3 -3 ... kamasutra denedim begenmedim
 2. 2.
  safsatadır. çatır çutur açıklanmıştır.

  bıllik--->pipi--->çük--->sik--->yarrak--->kamaşullah
  10 -2 ... kurae
 3. 3.
  birkaç gün bekaret muhabbetlerine girdik, ondan önce türbana sarmıştık. şimdi de başlık sıçma konularında sıra evrime geldi. yaratıcı türk insani sikin evrimini merak ederek bu merağını sözlük ortamına taşıdı... sırada ne var?
  1 ... hatshepsut
 4. 4.
  bütün hayvanlardaki erkek cinsel organında kas sinir damar grubu aynı şekilde aynı oranlarda bulunmadığı için ve zilyon tane farklı hayvanda farklı biçemlerde olabileceği için gereksiz saçma hatta belaltı bir iddiadır.
  ... tabiherkesboyledusunecekdegil