bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kendisine hiç bir getirisi olmayan sikik takımlar için birbirlerinin analarına kadar varan iğrenç küfürler eden insanlardır. ulan takımın yense ne olacak yenilse ne olacak sana giren çıkan var mı? anca futbolcular milyonları cukkalar sizin rüyanıza bile giremeyecek taş kadınları evire çevire sikerler. sizde hala mal mal varoşca fanatiklik yaparsınız.

Son olarak dünyadaki bütün takımların ve fanatiklerin amk.
    3 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    boş beleş işler yapan insanlardır.
    -1 ... susanadamgibbs
  3. 3.
    Adamsınlan. Birde bunu takım tutar gibi parti tutanlarada söyle kardeşim x2 yapayim.
    1 ... yekkeymenim
  4. 4.
    adam gibi taraftarlık yapmayanlardır.

futbol eğlenceli heyecanlı bir spor/oyun. tabi ki insanlar buna ilgi gösterir ve takım taraftarı olurlar. ama sırf futbol için başkalarıyla kavga etmek , küfürler saydırmak? bilemiyorum.

(#37745687). tek gerçek bugün bir türk takımının avrupada kazanmasıdır. türkiye sevinsin!
    6 -1 ... kartalatt
  5. 5.
    belki de farklı yollardan sabırları sınanan insanlardır..

gereken neyse yapılır..

küfür bir realitedir ve goygoy'u da kaldırmaz..
    -3 ... maniacdepressive
  6. 6.
    bu acidan bakildiginda gercekten yarrak gibidir. lakin ki uefa kupasi alip dunyadaki akliniza gelebilecek her takimi yenmis bir gs varken, avrupada bir mac kazanip gs'ye hakaret edersen ve biz sizden iyiyiz moduna girersen anani sikerler. neden anani sikerler? cunku adalet denen bisey var. ben adalete cok onem veririm aq anladin mi. haksizliga gelemem. haksizlik olan bir durumda sulalene bile kayabilirim. avrupa basarisi gs'de. en cok sampiyon olan takim gs'de. ama biz sizden iyiyiz. lan hassiktir aminakodumun malı.

yaziyi sonuna kadar okuyup hala eksiliyorsan senin de aq.
    1 -4 ... mike patton
  7. 7.
    Gerizekalılar. Saatlerce tartışırlar bide. Kişisel gelişim sıfır böyle tiplerde. Tek dertleride futbol aq.
    2 ... babyiloveyourway
  8. 8.
    herif gider sinemada yarrak bi herifin filmini izler o zaman kisisel gelisimi iyi olur. sanki o zaman filmi yapan adama para kazandirmiyor aq. futbolun bundan ne farki var.

bu insanlar mal aq valla bak.

herife diyorum ki gs'ye hakaret ediyorlar hem de haksiz olmalarina ragmen. bende o zaman kufur ederim diyorum yok hala sunu ustune alin bunu ustune alin. lan bi siktirin gidin ya.
    -3 ... mike patton
  9. 9.
    (#37746254)

Ben bir filme gittiğimde ona futbol fanatikleri gibi tapmıyorun. O filmi begenmeyenlere küfür etmiyorum. izleyip geçip gidiyorum. Ama siz maçları izleyip geçip gitmiyorsunuz takımı ilahlaştırıp hayatınızın merkezine koyuyorsunuz. Filmi izlersin geçip gider hayatın boyunca konuşmazsın örneğin son nefesime kadar beşiktaş denildiği son nefesime kadar fight clup demezsin.
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 10.
    yavrucum ben de diyorum ki ben benim takimimi tutmayanlara kufur etmiyorum diyorum. benim takimima kufur edenlere kufur ediyorum diyorum. filmlerde benim filmim senin filmin olmuyor tabi ama sonuc olarak film de bir bok kazandirmiyor ve tipki futbol gibi para veriyorsun.
    -1 ... mike patton