bugün

her tarafta bir zirve yapılmakta, kimi mangal, kimi kumsal, kimi izmir, kimi istanbul...

buda onlara tepki maiyetinde bir zirvedir.
zirvenin yeri ve zamanı belli değil amk, adı üstünde sürpriz, söylemeyin la kimseye. hakket bak kimse bilmesin, bende söylemeyeceğim.
zaten ben hafta sonu genelde nefeste oluyorum içeri sürpriz diye giren bi salak olursa, anlarım ki uludağdan gelmiş, zirveyi başlatırım.

katılımcılar;

ben
bir tane de zirveyi sürpriz diyerek başlatacak eşşek!
süpriz olmaktan çıkıp, tarihi ağustos ortalarına doğru belirlenirse katılabileceğim zirve.
yok yok sürpriz olarak kalması gereken zirvedir.

yoksa bi anlamı kalmaz ki. memur şehri dedikleri ankara'nın üzerinde ki bu; "plansız işleri olmaz memurların" ön yargısınıda silmiş oluruz.

ama gene de hafta sonuna denk gelse en azından pazartesi iş olmaz ya. *
köy bahçesi'nde yapılırsa katılacağım zirvedir.
herhangi bir köy bahçesinde yapılırsa sürprizin kralı olabileceği için daha makbul olacak zirvedir.

eğer kimse hangi köy bahçesi olduğunu bilmesse süper sürpriz olur.

mesela birimiz ayaşta dut bahçelerinden birinde, sinan civarlarında konuşlanırsak, diğerimiz temelli taraflarında bir bahçeye gideriz ki üff on numara, yiğit özgür bile şaşırır kalır yani.
dışarıdan gelecek yazarlar için hatta şöyle birşey bile yapabilriz; mesela amasya dan gelecek arkadaşlar için yada frankfurttan! sürpriz ankara zirvesi deriz. gideriz amk malatya da kutlarız. var ya sürprizin amına koyacağımız zirve olur bence. malatyalılarada "zirve iptal oldu" der, bi sürpriz de orda patlatırız. allah çarpsın ahmet kaya mezardan kalkmış kadar şaşırır korkarlar ha.
süpriz sınırlarını zorlayan zirvedir.
bence zirve yapıcaz diyip süpriz olarak yapmayalım. hem malatya,amasya,frankfurt ve ankara ahaliside rahat bir nefes almış olur. ahmet kaya ile yiğit özgür'ü de zirveye hiç karıştırmamış oluruz. *
ulusta yapılmalı.ulusta olsun ki 7 cihan şanımızı bilsin.
küfür yoksa ve afedersiniz s.kmek yoksa katılabileceğim zirvedir.

nerede buluşacağız biri bana haber verebilir mi?
ebenize teker teker atlayayım da süprizi bol olsun amk! taşak geçeceğinize adam akıllı ayarlasanızda buluşup birbirimize ağız tadıyla bir girişsek. nick altından çemkire çemkire nereye kadar la!

bak la diyorum, angaralıyım diyorum, buluşak da derim isterseniz. hayır, organizasyonu ben yapayım diyecem de üşengeçlikten üç gündür tuvalete gitmiyorum.
kimseye çaktırmadan ulus hatta bentderesı kerhanesi bile kullanılabilir. abi sürprizin varya anasını ağlatırız. isterseniz dikmende çok sote biryer biliyorum ama sürpriz olduğu için sizin bulmanız lazım.

çok fena sürpriz olacak zirvedir. o değil eğer olursa bana bile sürpriz olacak.
adı üstünde süpriz olan zirvedir. ulusta yapılması söz konusu bile olamaz keza süprizi kaçar. bu sebeple kimseye haber verilmeyecek olan zirvedir. kısaca zirve değildir.

biri bunu gerçek bir zirveye dönüştürsün lan!
yeri mekanı belirlerim ama yok ben bilmedim, yok aramışınız ama sessizdeydi duymamisim yok. adam gibi herkes gelecekse yapılacak zirvedir.
eğer sağlam katılım olursa, zirvenin yapılıp yapılmayacağı en azından sürpriz olmaktan çıkacaktır.
Kimse duymasın.
http://www.haberfark.net/images/news/66885830.jpg
sanırım zirveyi hazırlayan süprizi bozulmasın diye tek katılacaktır.*
ankara tayfası candır...
tamam oğlum sikerun sizin yapacağınız işe. mavi göl mangal zirvesi olarak isim değişikliği ile birlikte, zamanı gelen mesajlara göre belirleme yetkisi istiyorum.

edit: işi o işi.
istanbul'da yaşadığım için katılamayacağım zirve. lan halbuki sevdiğim yazarlar var.

iyi eğlenceler hepinize.
süpriz olarak ığdırda yapılacak zirve. *
taşkalası bi yana hakket bi sürpriz yapılabilir. yahu ne olacak zirveyi ayarlayıp hiç birimiz gitmesek? al sana sürprizin tillahı.

--spoiler--
bu arada sürpriz yazmaktan da bıktım ben bunan sonra süpriz yazıcam valla.
--spoiler--
asosyal asosyal bilgisayar başında oturmaktansa biraz insan içine çıkmayı dilediğim için süprizlikten çıkıp kesinleşmesini umduğum zirve. olur da düzenlenirse benim için de bir ilk olacaktır.

ayrıca ulaşım kolaylığı açısından ulus, kızılay, sıhıye gibi merkezi bir yer seçilmelidir. zira malatya, amasya ve frankfurt'a ulaşımda zorlanabilir bazı yazarlar.

edit: hatta aquaparkta da düzenlenebilir. bu sıcaklarda soğuk bir bira eşliğinde, havuz kenarında* gayet zevkli geçebilir.
yarın akşam yapın da katılalım dediğim zirve. sonra 10 günlüğüne izne kaçar vuzii. ya da beni bekleyip 20sinden sonra yapın, 9. nesillere de sahip çıkmış olursunuz sözlüğün kıdemli yazarları...
hafta içi 18:00'den sonra yapılması gereken zirvedir.
saat vermemizi isteyen arkadaşlara son kez bir hatırlatma yapmak gerekirse arkadaşlar bu saat verme olayı zirvenin süprizine aykırı. mantıklı değil yani. sizden ricam olayın büyüsünü bozmayın da adam gibi yapalım şu zirveyi!
la beni de alın olma mı?

ama başlık fena ya "sikerler hacu süpriz ankara zirvesi" ne bizi mi ? olmaz o zaman ben gelmem.